To już jutro

To już jutro – nowy kanał Rafała Masnego na You Tube

,,To już jutro’’ to kanał, który powstał kilka miesięcy temu. Jego założycielem jest Rafał Masny. Razem z Robertem Pasutem i Czarkiem Jóźwikiem odpowiedzialni są za stworzenie kanału Abstrachuje oraz Nieprzygotowani. Posiadają także markę odzieżową Abstrawear oraz są współwłaścicielami klubu nocnego Bal.

W życiu każdego youtubera przychodzi taki czas, że chciałby spróbować czegoś innego. Mimo swojego napiętego grafiku Rafał Masny zdecydował się stworzyć nowy kanał. ,,To już jutro’’ powstał w maju ubiegłego roku. W 20 dni osiągnął ponad 136 tysięcy subskrybentów. Youtuber porusza tematykę obecnego rozwoju technologicznego, którym się interesuje. Opowiada widzom o przełomach technologicznych, które zmieniają świat.

,,To już jutro’’ jest naprawdę ciekawym projektem. Kanał ma lekką formę. Wzbogacony jest o wiedzę i dodatkowe przemyślenia. Zapoznaje nas z postępem nauki oraz działaniem mediów. Przedstawia ciekawostki, których być może nie wiedzieliśmy.

Z przeprowadzonych statystyk wynika, że kanał adresowany jest w większości do grupy docelowej 18-34. Chodź wśród odbiorców znajdują się osoby poniżej 18 roku życia oraz widzowie do 44 roku życia.

Widać, że Rafał Masny uwielbia występować przed kamerami, a w nowej, nieco poważniejszej formie sprawdza się doskonale. Zapraszamy do oglądania ,,To już jutro’’ na youtube.pl.

Autor: Anna Filip

ZOSTAW ODPOWIEDŹ