Fotka Andrzeja Dudy z imprezy szkolnej robi furorę w sieci

Fotka Andrzeja Dudy z imprezy szkolnej robi furorę w sieci! Mamy komentarz prezydenta!

Zdjęcie roześmianego Andrzeja Dudy z imprezy szkolnej robi furorę w internecie! Na fotce widzimy, że przyszły polityk świetnie bawił się w otoczeniu trzech pięknych koleżanek. Czy fotografia pochodzi z jego studniówki? Mamy komentarz prezydenta!

Fotka Andrzeja Dudy z imprezy szkolnej robi furorę w sieci

W internecie pojawiło się zdjęcie Andrzeja Dudy z imprezy szkolnej. Nieznaną fotkę prezydenta opublikował portal „Onet” w swojej galerii studniówek sprzed lat. Podpis pod fotografią brzmi: „Rok 1991, Andrzej Duda na studniówce w Krakowie”.

Konrad Piasecki, dziennikarz Radia ZET, nie dowierzał, że na zdjęciu w otoczeniu trzech brunetek rzeczywiście widzimy młodego Andrzeja Dudę. Mężczyzna wrzucił fotografię do sieci i podpisał ją: „Hm… Onet twierdzi, że to PAD na swej studniówce. Jakoś niepodobny”.

Fotka błyskawicznie stała się hitem w internecie i zyskała bardzo wiele udostępnień. Po kilku godzinach skomentował ją sam Andrzej Duda! To on czy nie on? Zagadka rozwiązana!

Na studniówce byłem z Agatą

Prezydent wyjaśnił, że rzeczywiście to on jest bohaterem zdjęcia. Fotka nie pochodzi jednak ze studniówki tylko z spotkania wigilijnego samorządu szkolnego w 1989 roku. Andrzej Duda dodał, że na zabawie studniówkowej był ze swoją przyszłą żoną Agatą.

Andrzej Duda na studniówce z Agatą

Wiedzieliście, że para prezydencka zna się już z czasów licealnych? Gratulujemy tak długiej znajomości!

Studniówka z Andrzejem Dudą

Hitem końca 2016 roku było wydarzenie na Facebooku „Sylwester z Andrzejem Dudą”. W wirtualnym świętowaniu wzięło udział ponad 340 internautów. „Imprezą” również zainteresował się prezydent, który za pośrednictwem Twittera skierował do uczestników wydarzenia kilka ciepłych słów.

Nie braliście udziału w „Sylwestrze z Andrzejem Dudą”? Nic straconego – nasz prezydent „szykuje się” już do kolejnej imprezy. Tym razem jest to studniówka!

 „Kolejny rok, kolejne matury, a przed nami długo oczekiwana studniówka, mamy nadzieje, że razem z naszym kochanym prezydentem, osobiście czy tez nie będziemy mogli spędzić te szczególne chwile, które zapowiadają kolejny ważny etap w naszym życiu” – czytamy na Facebooku w opisie wydarzenia „Studniówka z Andrzejem Dudą”.

Myślicie, że w odpowiedzi prezydent pokaże swoje zdjęcie z zabawy studniówkowej? Czekamy 😉

Jeśli jednak bal maturalny macie już dawno za sobą, to zawsze możecie wziąć udział w „Walentynkach z Andrzejem Dudą”. Jesteście zainteresowani? 🙂

Walentynki z Andrzejem Dudą 

————————————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.twitter.com oraz www.facebook.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ