Pleśń i mole w batonie Ani Lewandowskiej? Ewa Chodakowska wydała oświadczenie w tej sprawie!

Taka Lewandowska to wróg? Jak zareagowała na pytanie Ewa Chodakowska?

Ewa Chodakowska była gościem w programie Jarosława Kuźniara „Onet Rano”. Dziennikarz rozmawiał z trenerką o zdrowym stylu życia oraz zbliżającej się próbie pobicia rekordu Guinnessa. Nie zabrakło również pytania o Annę Lewandowską. Czy gwiazda znaną sportsmenkę uważa za swoją konkurentkę?

Taka Lewandowska to wróg? Jak zareagowała na pytanie Ewa Chodakowska?

Ewa Chodakowska gościła w programie Jarosława Kuźniara „Onet Rano”. Trenerka opowiadała o swojej pasji, jaką jest zdrowy styl życia. Coraz więcej osób zajmuje się propagowaniem odpowiedniego odżywiania i ćwiczeń fizycznych. Ani Lewandowskiej również jest to bardzo bliskie! Jarosław Kuźniar chciał dowiedzieć się, czy panie ze sobą konkurują.

„Taka Lewandowska to wróg, nie?” – zapytał wprost dziennikarz.

Super babka

Trenerka Anię Lewandowską określa „super babką”. Przekonuje, że za wszystkie osoby, które strzelają razem z nią do jednej bramki, trzyma mocno kciuki.

„Co Ty! Super babka, fajne rzeczy robi. Ja za wszystkich trzymam kciuki i jest do dla mnie szalenie ważne, żeby takich osób było więcej, żebyśmy mogli się wspierać. To jest jedna bramka, bo my walczymy z fast foodem. Mamy swoich wspólnych wrogów, więc nie wyobrażam sobie prowadzić między sobą wojen. Kibicujemy sobie nawzajem!” – powiedziała Ewa Chodakowska.

Trenerka tak bardzo zmotywowała wiele osób do pracy nad sobą, że postanowiły one założyć swoje fanpage czy blogi, aby wspierać innych w dążeniu do celu. Ich również gwiazda nie traktuje jako swojej konkurencji.

„Nie chciałabym oceniać, skupiam się na tym, co robię. Nie odczuwam rywalizacji, jeśli są osoby, które pasjonują się tym samym, to gramy do jednej bramki. Nie postrzegam osób, które robią podobne rzeczy jako konkurencji. Myślę, że im więcej jest osób trenujących i motywujących tym lepiej. Osób, które podjęły pracę ze mną, zaczęły dbać o siebie, zmieniły styl życia, założyły bloga, fanpage – nie mogę nazwać ich moimi rywalkami. Mogę im tylko kibicować i liczyć na to, że zmotywują jeszcze więcej osób” – mówiła niedawno trenerka.

Konflikt wyssany z palca

Ania Lewandowska we wrześniu ubiegłego roku wystąpiła w  programie „W roli głównej” Magda Mołek. Dziennikarka pytała ją o dzieciństwo, a także o małżeństwo z Robertem Lewandowskim. Pojawił się wtedy też temat niesnasek między Anią a Ewą Chodakowską. Okazało się, że konflikt został stworzony przez media, a tak naprawdę panie nie rywalizują ze sobą, ale się szanują i wspierają.

 -Nigdy nie było żadnego konfliktu. Jak się poznałyśmy, to się przytuliłyśmy -„cześć, no wreszcie się poznałyśmy”. Każda ma swoją drogę, robimy obydwie wydaje mi się pozytywne rzeczy i ruszamy tyłki z kanapy. Działamy dając z siebie wszystko. I właśnie… wręcz przeciwnie, trzeba to powiedzieć, że my bardzo się w tym wszystkim wspieramy i mówimy „Ewa, super robotę robisz”, „Ania, extra”. Potrafimy sobie to powiedzieć i to jest piękne – mówiła trenerka.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/chodakowskaewa/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ