Szukasz pracy? Sprawdź ofertę królowej Elżbiety II

Królowa Elżbieta II zamieściła ogłoszenie o pracę! To już kolejny raz, kiedy rodzina królewska szuka osób do pomocy w Buckingham Palace. Niestety wynagrodzenie nie jest za wysokie. Jest jednak kilka innych zalet, które sprawiają, że oferta pracy jest atrakcyjna! Jakie? Zobaczcie.

Źródło: mat.prasowe

Brytyjski dwór królewski poszukuje osoby na stanowisko „housekeeping assistant”, czyli krótko mówiąc osobę do pomocy domowej. Nie tak dawno Elżbieta II poszukiwała ogrodnika. Ciekawe czy i tym razem znajdzie się wielu chętnych. Do obowiązków nowo zatrudnionego pracownika należałoby perfekcyjne czyszczenie łazienek, toalet, dywanów i podłóg.

Pracownik za wyżej wymienione obowiązki nie zarobi za wiele, gdyż rodzina królewska nie oferuje wysokiego wynagrodzenia. Pomoc domowa może jedynie liczyć na 14 tys. funtów rocznie (ok. 71 tys. złotych rocznie, a miesięcznie ok. 6 tys.). Są jednak inne plusy tego stanowiska.

Osoba zatrudniona jako pomoc domowa będzie pracowała w pałacu w Londynie oraz – od czasu do czasu – innych rezydencjach królewskich, w tym Balmoral w Szkocji. Poza tym pomoc domowa będzie miała zapewnione wyżywienie.

Termin składania aplikacji mija 26 października.

_________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ