Maciej Musiał uratował Kingę Dudę? Zaskakujące wyznanie aktora!

Maciej Musiał jest wolny? Aktor uchylił rąbka tajemnicy!

Maciej Musiał przeprowadził się do Krakowa i tam rozpoczął studia aktorskie. Gwiazdor od kilku lat wciela się w Tomka Boskiego w „Rodzince.pl”, a także niedawno zagrał w serialu “1983”, który sam wyprodukował. A co słychać u niego po godzinach? W mediach mówiło się, że młody aktor znalazł miłość. Jak jest naprawdę?

Maciej Musiał jest wolny? Aktor uchylił rąbka tajemnicy!

Maciej Musiał dużą popularność zdobył przede wszystkim dzięki serialowi “Rodzinka.pl”, ale już wcześniej pojawiał się w produkcjach telewizyjnych. Aktor o dorastał w show-biznesie i poznał reguły, które nim rządzą. Nie przejmuje się już nimi tak, jak kiedyś. Śmieje się z tego, że dziennikarze wciąż zastanawiają się, czy ma dziewczynę, a nawet uciekają się do różnych “sztuczek”.

– Trochę dojrzewałem w show-biznesie, w mediach. Więc dzisiaj już jestem na takim etapie, że się tym tak bardzo nie przejmuję, że gdy jestem na Open’erze ze znajomymi, czekamy w szóstkę na taksówkę, ktoś robi zdjęcie, wycina czwórkę znajomych, zostaję ja z dziewczyną i przez następne pół roku ktoś mówi, że to moja dziewczyna, podczas gdy jest to narzeczona mojego kolegi (śmiech). Raczej się z tego śmiejemy – zdradził Maciej Musiał w “Vivie!”.

Gwiazdor przyznał, że nadal jest wolny. Drogie fanki, kamień z serca?

View this post on Instagram

chodź 🦔

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on

Piękna Alicia

Aktor chciałby zagrać w “Zimnej wojnie”. Nie tylko dlatego, że to bardzo dobra produkcja. Jest jeszcze jeden powód…

“Zimna wojna”to wspaniały film. Oczywiście, że chciałbym w takim zagrać. Ale wszyscy jesteśmy historią książek, które przeczytaliśmy, filmów, które obejrzeliśmy. Uwielbiam filmy Ridleya Scotta, więc jeśli mówimy o marzeniach dziecięcych – to są moje marzenia. No i oczywiście zagrałbym chętnie męża Alicii Vikander we wszystko jedno jakim filmie (śmiech)” – zdradził młody aktor.

Alicia  Vikander to  szwedzka aktorka i tancerka, laureatka Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w “Dziewczynie z portretu” Toma Hoopera. Gwiazda ma trzydzieści lat. Od 2017 roku jest żoną Michael Fassbender − niemiecko-irlandzkiego aktora filmowego.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Telemagazyn – Maciej Musiał i Michalina Olszańska ŚPIEWAJĄCO o serialu “1983” (ac. 00:04), CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74870384

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2194 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Wokalista LemON został ojcem! Poruszający wpis Igora Herbuta

Igor Herbut został ojcem! Wokalista podzielił się z fanami radosną nowiną, a także pokazał zdjęcie...