co żona Kamila Stocha pokazuje na Instagramie!

Kamil Stoch ma swoją markę modową! Co sprzedaje i jakie są ceny?

Kamil Stoch jest nie tylko znakomitym skoczkiem narciarskim, ale również biznesmenem! Sportowiec ma swoją markę modową „Kamiland”, która oferuje zimową odzież i gadżety dla kibiców. Jakie są ceny?

Kamil Stoch ma swoją markę modową! Co sprzedaje i jakie są ceny?

Kamil Stoch nie tylko interesuje się sportem, ale również biznesem. Skoczek jest właścicielem marki „Kamiland”, która sprzedaje odzież, czapki oraz gadżety sportowe. Firma zadebiutowała w 2015 roku. Co o swojej pozasportowej działalności pisze Kamil?

„Witajcie w mojej krainie. Kamiland to odpowiedź na oczekiwania i sugestie moich kibiców oraz tych wszystkich, którzy lubią wyróżnić się w pomysłowy sposób. Wspólnie z grupą zaufanych elfów aktywnie biorę udział w powstawaniu każdego z produktów. Rysuję (nie chcielibyście tego widzieć), dobieram kolory (słuchając tych, co czują trendy), mierzę, zmieniam, komentuję, podziwiam, zatwierdzam. I wyjątkowo chętnie daję się fotografować. Oceniam artykuły pod kątem tego, czy są funkcjonalne i atrakcyjne, bo osobiście także chcę być ich użytkownikiem. Wszystkie produkty posiadają mój własny certyfikat uznania za to, że tworzone są z pomysłem, z zaangażowaniem i przede wszystkim z pasją, tak bym wspólnie z Wami mógł cieszyć się każdym ich szczegółem” – pisze zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni.

https://www.instagram.com/p/BdnpG4yhxSX/?taken-by=kamiland.pl

Ile to kosztuje?

Za zimowe czapki zapłacimy od 49 do 99 zł. Kurtka to już wydatek do 280 zł, a t-shirt z podobizną skoczka w promocyjnej cenie kosztuje 39 zł. 

https://www.instagram.com/p/BCGBS7_Lwic/?taken-by=kamiland.pl

Okazuje się, że Kamil Stoch od dawna chciał mieć autorską kolekcję. Jednak zajęło mu to trochę czasu, ale nie od dziś wiadomo, że to, na co się długo czeka, lepiej smakuje. 

„Kamil od dawna marzył o autorskiej kolekcji. Zajęło to trochę czasu, ale w życiu Kamila wszystko co wyczekane smakuje jeszcze lepiej. Pewnie u Was jest podobnie. Kamil działa w swój określony sposób; najpierw delikatnie stawia pierwszy krok, analizuje wydarzenia, nabiera pewności, by w końcu rozwinąć skrzydła i zabrać Cię w podróż pełną niezapomnianych emocji”-  czytamy na stronie internetowej marki „Kamiland”.

Czujecie się zaproszeni?

https://www.instagram.com/p/BdiWOUAB8EC/?taken-by=kamiland.pl

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Kamil Stoch

ZOSTAW ODPOWIEDŹ