Sylwia Grzeszczak szczerze o macierzyństwie: Byłam wściekła, kiedy…

Sylwia Grzeszczak szczerze o macierzyństwie: Byłam wściekła, kiedy…

Sylwia Grzeszczak bardzo chroni swoją prywatność, dlatego niełatwo ją namówić na zwierzenia. Jednak teraz gwiazda zrobiła wyjątek. Artystka szczerze opowiada o macierzyństwie oraz o tym, co jest dla niej najważniejsze.

Sylwia Grzeszczak szczerze o macierzyństwie: Byłam wściekła, kiedy…

Wiele osób dziwiło się, gdy Sylwia Grzeszczak zdecydowała się na macierzyństwo. W końcu jej kariera nabierała tempa, a „pięć minut” nie trwa wiecznie… Wokalistka jednak uważa, że rodzina jest najważniejsza. Nie bała się również, że przez narodziny córeczki może się pożegnać z sukcesami na rynku muzycznym. Jak na negatywne komentarze dotyczące jej wyboru życiowego reagowała piosenkarka?

– W pewnym momencie stwierdziłam, że nie ma sensu tak gonić, że jest jeszcze życie poza muzyką i to jest dobry czas na takie decyzje. Jestem szczęśliwa, że młodo zostałam mamą. Oczywiście były osoby, które mówiły: „Daj sobie spokój z macierzyństwem, masz teraz swoje pięć minut i powinnaś je wykorzystać, a nie zagrzebywać się w pieluchach”. Byłam wściekła, kiedy to słyszałam. Wiedziałam, że z pięciu minut może zrobić się piętnaście czy dwadzieścia, aż bym się „przejadła” całym tym sukcesem. A rodzina jest najważniejsza. Nie miałam obaw, że moja kariera na tym ucierpi – mówił Sylwia Grzeszczak w rozmowie z magazynem „Pani”.

Z córką na koncerty?

Czy artystka zabiera swoją córeczkę Bognę na koncerty? To pytanie najbardziej ciekawi fanów!

„Wszyscy mnie teraz o to pytają, chcą wiedzieć, jaka ona jest. Jedno jest pewne: jestem blisko niej” – zdradza piosenkarka.

Cudowne doświadczenie

Okazuje się, że to córka zainspirowała artystkę do pracy nad nową płytą. Dzięki niej jeszcze bardziej kocha swoją pracę. Zauważyła też, że inaczej śpiewa oraz inaczej przeżywa muzykę. To bardzo pozytywne doświadczenie.

– Bo prawda jest taka, że to córka zainspirowała mnie do stworzenia akurat tej płyty. Zaczęłam ją nagrywać, jeszcze będąc w ciąży. Powiedziałam o tym, kiedy otrzymałam nagrodę na Eska Music Awards dla artystki roku, cytuję: „Myślałam, że dziecko sprawi, że nie będę miała takiej miłości do śpiewania jak wcześniej, a okazało się, że mam jeszcze większą niż dotychczas. Inaczej przeżywam teksty, inaczej śpiewam, inaczej czuję i to jest cudowne doświadczenie” – mówiła gwiazda.

Sylwii Grzeszczak życzymy jeszcze wielu sukcesów na drodze prywatnej i zawodowej!

————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Sylwia Grzeszczak Official

ZOSTAW ODPOWIEDŹ