Rozenek kreacja ślubna

Stylistka Seleny Gomez szczerze o sukni Małgorzaty Rozenek! Ten szczegół „burzy kompletnie całość”!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ślub wzięli kilka dni temu, ale suknia autorstwa Ewy Minge, którą panna młoda miała na sobie nadal wzbudza wiele emocji. Co sądzi o niej Basia Richard – stylistka Seleny Gomez i innych hollywoodzkich gwiazd? Zgadzacie się z jej opinią?

Rozenek kreacja ślubna

Ach, co to była za suknia!

O sukni ślubnej Małgorzaty Rozenek nadal jest głośno. Panna młoda pojawiła się w jasnoszarej, „syreniej” kreacji wyszywanej małymi srebrnymi kamieniami i koralikami, a długi tren ozdabiały warstwy cienkiego tiulu. Sukienkę zaprojektowała Eva Minge. Suknia była szyta ręcznie, a przygotowanie jej zajęło miesiąc. Wiele osób kreację uważa za bardzo udaną, jednak nie wszyscy podzielają takie zdanie. Basia Richard, stylistka hollywoodzkich gwiazd, która pracowała m.in. z Seleną Gomez, Bellą Thorne, Iriną Shayk, Olivią Holt czy Hillary Duff, również wypowiedziała się na temat projektu Minge. Kobieta zwraca uwagę na gorset, który nie był idealnie dopasowany. Czy zgadzacie się ze zdaniem stylistki?

Plusy i minusy kreacji Perfekcyjnej Pani Domu

„Małgosia pojawiła się w sukni typu syrenka w kolorze jasnoszarym. Cała kreacja była wyszywana srebrnymi kamieniami. W mojej opinii sukienka jest bardzo kobieca i naprawdę robi wrażenie, niestety w tym przypadku gorset nie został dobrze dopasowany i nie leży idealnie i gładko w okolicach talii, co burzy kompletnie całośćMyślę, że jest to świetna opcja, która odbiega od tradycyjnej bieli wybieranej często przez panny młode. Kolor jest rzeczywiście interesujący i niebanalny, wygląda też genialnie na skórze MałgosiAbsolutnie jest to jeden z ulubionych krojów gwiazd Hollywood. Styl ten jest zdecydowanie przeznaczony dla osób wysokich, które chcą podkreślić kobiece kształty i mają świetne proporcje. Niestety, krój ten nie jest dobry dla wszystkich, nie będzie dobrze wyglądał na paniach nie za wysokich oraz o tak zwanej figurze jabłka – podkreśla wówczas bowiem opinający brzuch i talię, co ostatecznie nie prezentuje się bardzo efektowne” – powiedziała projektantka dla serwisu kobieta.wp.pl 

Basia Richard


Czy Wam podoba się suknia ślubna Małgosi Rozenek? Chciałybyście założyć taką kreację na własny ślub?


Źródło zdjęć: www.instagram.com/ Eva Minge

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ