Sara Boruc i Anna Lewandowska

Ciężarna Sara Boruc spadła ze schodów!

Sara Boruc jest w zaawansowanej ciąży. Gwiazda cieszy się, że już niedługo powita na świecie swoją kolejną pociechę. Jednak partnerka Artura Boruca przeżyła ostatnio traumatyczne chwile! Sara Boruc spadła ze schodów!

Ciężarna Sara Boruc spadła ze schodów!

Sara Boruc spodziewa się trzeciego dziecka. Gwiazda jest w 8. miesiącu ciąży, więc poród zbliża się wielkimi krokami! Wydawałoby się, że wszystko przebiega zgodnie z planem, jednak partnerka Artura Boruca opowiedziała o traumatycznym zdarzenia, jakie miało miejsce. Projektantka biżuterii spadła ze schodów. Na szczęście nic się nie stało!

„Opowiadam to ku przestrodze wszystkich kobiet, które są w ciąży. Dwa dni temu spadłam ze schodów, zsunęłam się, byłam w skarpetkach (… ) Upadłam na szczęście na tyłek i na łokieć, nie zdążyłam się niczego złapać, bo niosłam pranie w rękach. Powiem wam, że to jest tak traumatyczne przeżycie, tak się wystraszyłam. Na szczęście już wszystko sprawdziłam, była u mnie położna, lekarz” – powiedziała Sara Boruc.

https://www.instagram.com/p/BuwkHyJhUOv/

Wypadek mógł skończyć się tragicznie. Gwiazda zaraz po zdarzeniu nie mogła sprawdzić, czy z dzieckiem wszystko w porządku, gdyż pod wpływem silnych przeżyć przestało się ruszać. Jednak, gdy sytuacja była już opanowana, to….

Dziecko pod wpływem stresu przestaje się ruszać, więc nie mogłam sprawdzić, czy wszystko jest ok. Dopiero jak się położyłam, uspokoiłam, położyłam się na lewym boku, wypiłam coś słodkiego, to wtedy młody zaczął się ruszać i wiedziałam, że już wszystko jest dobrze, nie miałam żadnych objawów, skurczy czy krwawienia – powiedziała Sara Boruc.

https://www.instagram.com/p/Bpkihpmhla7/

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Sara-Boruc-Mannei

ZOSTAW ODPOWIEDŹ