Skepta w Polsce z dwoma koncertami!

Bilety lada moment!

Wizyta Skepty w Polsce to już klasyk. Pod koniec czerwca przekonali  się o tym uczestnicy festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Ci Brytyjczyka na żywo robią wielkie „wow”. 

„Sprostał wymaganiom i wysoko postawionej po Konnichiwa poprzeczce. Ignorance Is Bliss okazało się niezwykle równym i spójnym albumem dojrzalszego i mądrzejszego o nowe doświadczenia rapera.” Tak pisali w sieci o nowej płycie Skepty.
„Tym krążkiem Skepta z hukiem wyskoczył z grime’owego podwórka na ogólnoświatową scenę. Na płycie wśród takich hitów jak It Ain’t Safe, Man i That’s Not Me najmocniejszym był właśnie Shutdown, który to zdobył ponad 44 miliony viewsów na YouTubie.” 

W październiku będziemy mieli okazje do posłuchania Skepty live. I to nawet dwukrotnie! Jest to bardzo wpływowa postać współczesnej popkultury.

23 października widzimy go w warszawskiej Progresji. Natomiast dzień później w krakowskiej Hali TS Wisła.

Sprzedaż ruszy już w czwartek – 5 września o 10:00 na stronie: www.followthestep.com. Lub w bileteriach: Biletomat.pl – biletyonline, Eventim.pl, ebilet.pl, GoOut.pl, Going. i Ticketmaster Polska, czy stacjonarnych punktach sprzedaży jak: empik, Saturn Polska i Media Markt Polska.

Fot. screen z YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ