britney spears

Siostrzenica Britney Spears obudziła się ze śpiączki. Jaki jest jej stan?

Wypadek ośmioletniej Maddie, siostrzenicy Britney Spears miał miejsce w niedzielę. Od tamtej pory fani piosenkarki i jej młodszej siostry, modlili się o szczęśliwe zakończenie dla dziecka. Na szczęście Maddie już się wybudziła.

Jak donosi magazyn „People”, Maddie jest już przytomna i może mówić. Nic nie wskazuje na to, by dziewczynka doznała trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Szczęśliwe zakończenie

– Lekarze mogli wyciągnąć respirator, ponieważ Maddie obudziła się i może mówić. Wciąż dostaje tlen i jej stan jest nieustannie monitorowany, ale wydaje się, że nie doznała większych uszczerbków na zdrowiu. Ponadto nie wykryto u niej zmian neurologicznych, które mogły być następstwem wypadku – czytamy w magazynie „People”.

Przypominamy, że do niebezpiecznego wypadku doszło na posiadłości Jamie Lynn Spears, 25-letniej siostry Britney. Jej córka jeździła na quadzie, który dostała na swoje siódme urodziny. W pewnym momencie Maddie ostro skręciła, a quad przewrócił się do pobliskiego stawu przygniatając dziecko.

Rodzice dziewczynki, którzy na szczęście znajdowali się zaledwie 100 metrów dalej, natychmiast pobiegli dziecku na ratunek. Po chwili przyjechało również pogotowie, które zabrało dziecko do szpitala w Orleadnie.

– Pojazd typu ATV i dziecko natychmiast zanurzyli się pod wodę wprost przed ich oczami. Dziecko było uwięzione i zabezpieczone pasem bezpieczeństwa oraz specjalną siatką pojazdu. W przeciągu dwóch minut przyjechał ambulans, który pomógł wyciągnąć dziecko z zimnej wody – napisał w raporcie szeryf.

Britney Spears prosiła fanów o modlitwę

Rzecznik rodziny poprosił wszystkich, by uszanowali prywatność rodziny Spears, a piosenkarka zwróciła się do fanów z prośbą o modlitwę za życie małej Maddie.

– W tej chwili rodzina państwa Spears prosi, żeby wszyscy uszanowali ich prywatność w tym czasie i docenia wszystkie modlitwy i wsparcie kierowane do ich rodziny – napisał rzecznik.

Modlitwy najwyraźniej pomogły. Miejmy nadzieję, że dziewczynka szybko wróci do siebie. Maddie urodziła się 19 czerwca 2008 roku w szpitalu Mississippi Southwest Regional Medical Center i jest córką Jamie Lynn Spears oraz jej byłego chłopaka Caseya Aldridga. Dziewczynka przyszła na świat, gdy jej mama miała zaledwie 17 lat.

Fot. Instagram Britney Spears

ZOSTAW ODPOWIEDŹ