Secret Fashion Show

Najciekawsze polskie marki w jednym miejscu? Od niedawna jest to możliwe dzięki butikowi mieszczącemu się na Mysiej 3. Okazało się, że Młoda Polska to nie tylko sklep – założyciele wykroczyli dalej i postanowili zorganizować pokaz mody. Przeczytajcie, które kolekcje uważamy za najciekawsze!

facebook Młoda Polska

 

Mysia 3 to jeden z najmodniejszych adresów stolicy. W domu handlowym mieszczą się najpopulrniejsze polskie i zagraniczne marki. Jednym ze sklepów w tej lokalizacji jest Młoda Polska. Misja jej założycieli to pokazywanie i promowanie polskiej mody na wysokim poziomie. W butiku znajdziemy wyłącznie rzeczy od polskich projektantów.

Młoda Polska postanowiła zorganizować pokaz, podczas którego zaprezentowano unikatowe kolekcje kilku projektantów. W poniedziałek 6 lipca w kameralnej atmosferze na trzecim piętrze domu handlowego Mysia 3 mogliśmy podziwiać projekty z metką Jacob Brige, Anh, Arkadius, Szpila, Nah-Nu, Maleme, Mys
Pradelle.

Ciekawym punktem wieczoru był pokaz kolekcji projektanta znanego szerszemu gronu z drugiej edycji Project Runway. Tran Quoc Anh, który nie zachwycił talentem w telewizyjnym show, na co dzień tworzy delikatne sukienki. Kreacje zaskakują dopracowanymi detalami i starannym wykończeniem. Materiał, z jakiego zostały wykonane suknie, dodawał lekkości sylwetkom i sprawił, że każda z modelek wyglądała po prostu pięknie.

Na wybiegu pojawiły się również kreacje docenionego nie tylko w Polsce, ale i za granicą Arkadiusa. Parę miesięcy temu designer zaskoczył media, wysyłając swój nekrolog do największych redakcji modowych w kraju. Jego ubrania dla kobiet i mężczyzn połączyła prostota kroju oraz kontrowersyjny wzór, czyli wspomniany już wcześniej nekrolog. Te odważne propozycje są skierowane do indywidualistów, którzy lubią eksperymenty modowe.

Najnowsza kolekcja marki Jacob Brige, czyli zwycięzcy pierwszej polskiej edycji Project Runway, była jednym z głównych punktów wieczoru. Asymetryczne cięcia, niekonwencjonalne rozwiązania i estetyka, która wywołuje mieszane uczucia to słowa najlepiej oddające charakter sezonu jesień/zima według Jacob Brige . Sam projektant mówi, iż kolekcja została stworzona dla kobiety drapieżnej, lubiącej futuryzm i seksowne kroje. Musimy przyznać, że choć jego projekty są dalekie od naszej wizji opisywanej przez Jakuba kobiety, to zaprojektowane przez niego kreacje były jednymi z ciekawszych, a modelki wyglądały w nich całkiem dobrze.

Różnorodność, jaka panowała na wybiegu, pokazuje jak wiele oferują polscy projektanci i daje nadzieje na więcej ciekawych ubrań z metką „made in Poland”. Czy tak będzie?

 

_____________________

 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ