Salveo Medical Care i -50% na dowolny zabieg!

Zanim przejdziemy do przyjemności – czyli szczegółów dotyczących super promocji, z jaka do Was przychodzę, chcę Wam opowiedzieć o moich wrażeniach z wizyty w Salveo Medical Care w Warszawie i skorzystania z innowacyjnej INDIBY.

 

Z racji na to, że zawsze jestem ciekawa nowości, wizyta w Salveo zaciekawiła mnie na tyle, że postanowiłam sprawdzić o co chodzi z tą cała INDIBĄ. A, że jestem kobieta – wszystko co może wpłynąć na mój wygląd i dobre samopoczucie – przyjmuje w ciemno! W końcu która z nas, kobiet – nie lubi się upiększać? Czy to za pomocą make-upu, różnych specyfików, czy zabiegów bardziej inwazyjnych (choć tych ostatnich nigdy nie stosowałam). Szczególnie dzisiaj – w dobie, gdy wszystko jest dostępne i na wyciągnięcie ręki. Biorąc pod uwagę takie zapotrzebowanie, na rynku pojawia się cała masa miejsc, które umożliwiają nam wykonywanie różnego rodzaju zabiegów. Szczególnie w Warszawie, gdzie nasza uroda często staje się walutą, niezbędna do życia. W związku z czym – jak wybrać najlepszy i najskuteczniejszy zabieg? A przede wszystkim – miejsce warte uwagi i zaufania? Może choć trochę ułatwię Wam ten wybór. Ale zacznijmy od początku. 

Dostając propozycję skorzystania z zabiegów jakie oferuje jedno z Warszawskich miejsc, długo się nie zastanawiałam! Zaciekawiona ofertą, przed udaniem się pod wskazany adres, postanowiłam sprawdzić czego dowiem się z sieci.

Salveo Medical Care – ul. Chłodna 11, w Warszawie

Jak się dowiaduje to: „Nowoczesne Centrum rehabilitacji, fizjoterapii, medycyny estetycznej i dietetyki.” Idąc tym tropem, szukam dalej. Co znajduję? Wyczerpującą informacje na temat szerokiej oferty:
„Współpracujemy z najlepszymi specjalistami. Leczymy i upiększamy z Indiba Activ, Indiba Deep Car i InBody 770.” Firma reklamując swoje usługi, wyróżnia kilka z nich. Pierwsza to: – FIZJOTERAPIA. W której skład wchodzą między innymi: Rehabilitacja z Indibą Activ, Terapia manualna, Fala uderzeniowa, Kinesiotaping, czy masaż. Niektóre z tych haseł niewiele mi mówią, dlatego przejdźmy dalej. Kolejny dział to: – ORTOPEDA: tutaj znajdziemy między innymi konsultacje lekarskie i USG, czy kwas hialuronowy. Następny dział to: – DIETETYKA, tutaj z kolei dostępne zabiegi to: Odchudzanie, Niedowaga, Dolegliwości hormonalne, Cukrzyca, Choroby autoimmunologiczne, czy Alergie, nietolerancje i celiakia. Aż w końcu dochodzimy do działu, który mnie zainteresował najbardziej. W związku z czym, właśnie o nim będzie ten artykuł: BIOMEDYCYNA/MEDYCYNA ESTETYCZNA. Tutaj dostępne zabiegi to: Zabiegi na twarz z Indiba Deep Care, Zabiegi na szyje i dekolt z Indiba Deep Care, Zabiegi na ciało z Indiba Deep Care, oraz zabiegi na twarz z wykorzystaniem kosmetyków. 

Indiba Activ/ Deep Care:

Jak pewnie, słusznie zauważyliście – wszędzie pojawia się stwierdzenie Indiba Activ, bądź Indiba Deep Care. Pewnie wielu z Was pierwszy raz spotyka się z tą nazwa. I w zasadzie nic w tym dziwnego, ja sama zainteresowałam się tematem dopiero wtedy gdy odkryłam Salveo. A należy zaznaczyć, że Salveo jako nieliczni w Polsce, oraz główni w Warszawie, proponują nam bogatą ofertę zabiegów rehabilitacyjnych oraz fizjoterapeutycznych, właśnie z wykorzystaniem tego innowacyjnego urządzenia (Indiba Activ). Oraz wyjątkową technologię Indiba Deep Care – szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

„Rewolucyjny system INDIBA to opatentowana metoda wykorzystywana obecnie w najlepszych klinikach fizjoterapii i medycyny estetycznej na całym świecie!”

Jak ona działa?

  • INDIBA Activ:

„INDIBA Activ działając nieinwazyjnie, za pomocą elektrod doprowadza prąd do komórek naszego ciała. Zastosowanie unikalnej częstotliwości 448 kHz pozwala docierać do głębszych tkanek, które są niedostępne dla innych metod funkcjonujących tylko powierzchownie. Nasza rewolucyjna technika, działając głębiej, skutecznie stymuluje wymianę jonową komórek, przyspieszając ich metabolizm i zapotrzebowanie na tlen. Pobudza to naturalną odbudowę tkanek. Dzięki temu regeneracja po urazach jest znacznie szybsza, a Pacjenci odczuwają natychmiastową ulgę w bólu i sprawnie powracają do pełnej aktywności.”

  • INDIBA Deep Care:

„INDIBA Deep Care to wyjątkowe urządzenie wykorzystywane w medycynie estetycznej, stymulujące biologiczne procesy zachodzące w komórkach naszego ciała. Opiera się na rewolucyjnej technologii Deep Care, pobudzającej biostymulację, waskularyzację i hiperaktywację tkanek. Szeroki wachlarz wariantów i ustawień pozwala na wykorzystanie INDIBA Deep Care w różnorodnych zabiegach. Doświadczony specjalista dostosowuje moc i spektrum działania aparatu indywidualnie do problemu i stopnia nasilenia zmian. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że terapia będzie dopasowana do Państwa potrzeb.”

Jak więc widzimy, urządzenie INDIBA, może zdziałać cuda na całym ciele. Ale, że ja skupiłam się na twarzy, która mimo wszystko reprezentuje nas jako główny element naszego wizerunku – właśnie to chcę Wam opisać.

Przed oddaniem się relaksowi (słowo zabieg nie oddaje tego co się dzieję w Salveo, i jakoś… źle i poważnie brzmi), czytam w sieci:

„Wychodząc naprzeciw coraz to bardziej wygórowanym oczekiwaniom proponujemy Państwu bogatą ofertę zabiegów służących poprawie stanu skóry twarzy z użyciem ekskluzywnej metody Indiba Deep Care. Ta innowacyjna technika przynosi rewelacyjne efekty, stymulując procesy regeneracyjne tkanek nawet w bardzo głębokich warstwach skóry. Dzięki temu znacząco poprawia drenaż limfatyczny i utlenowanie komórek. Ich zaburzenia często są odpowiedzialne za powstawanie opuchnięć i przebarwień, zwłaszcza w delikatnych okolicach oczu i konturu twarzy. Rewolucyjna metoda Indiba Deep Care korzystnie wpływa także na mikrokrążenie, którego niewydolność jest powodem poszarzałej i nieelastycznej cery.
Efekt naszych zabiegów to wygładzona, nawilżona i zrewitalizowana skóra twarzy. Specjaliści medycyny estetycznej dobiorą najlepszą terapię indywidualnie do problemu. Już po pierwszym zabiegu będzie można cieszyć się promienną, odmłodzoną i zregenerowaną skórą!
Nasza oferta zabiegów pielęgnacyjnych twarzy z wykorzystaniem najnowszej technologii Indiba Deep Care obejmuje:
Wygładzenie zmarszczek i linii mimicznych – zmarszczki są oznaką utraty elastyczności skóry w pierwszej kolejności objawiającą się pogłębionymi liniami mimicznymi. Nasze zabiegi ukierunkowane są na poprawę kondycji skóry, jej dogłębne nawilżenie i delikatne napięcie, co wspaniale wygładzi cerę, skutecznie radząc sobie ze zmarszczkami;
Poprawę wyglądu krawędzi oczu – okolice oczu to jedno z miejsc, gdzie najwcześniej powstają zmarszczki mimiczne i przebarwienia. Nasze zabiegi, głęboko regenerując i nawilżając tkanki, pomogą zwalczyć ten problem;
Usunięcie opuchnięć pod oczami – głównymi czynnikami powstawania opuchnięć w tej delikatnej okolicy jest zaburzony odpływ limfy oraz niedostateczna regeneracja. Odpowiedni masaż będzie wspaniałą stymulacją drenażu limfatycznego oraz relaksem i ukojeniem zmysłów. Przyniesie to efekt zdrowej, delikatnie napiętej cery i zmniejszenia opuchnięć okolicy oczu;
Redefinicję konturu twarzy – nasi specjaliści, stosując profesjonalne techniki masażu modelującego i wygładzającego, pomogą Państwu osiągnąć efekt pięknego i kształtnego konturu twarzy;
Redukcję podwójnego podbródka – w przypadku tego problemu bardzo dobrze sprawdzą się nasze zabiegi delikatnie napinające skórę okolicy podbródka. Masaż wymodeluje, a głęboko działająca technika Deep Care zwiększy elastyczność cery na całej powierzchni.”

Moje wrażenia po pierwszej wizycie:

Stwierdziłam, że pora zweryfikować moja wiedzę o Salveo, nabytą za pośrednictwem Internetu, z rzeczywistością. Docierając na miejsce (a należy zaznaczyć, że jak zwykle, się spóźniłam – nie miało to jednak wpływu na przebieg wizyty), zostaje profesjonalnie obsłużona. Jak wszędzie, tak i tutaj, niezbędne staja się papierkowe formalności, typu RODO, stan zdrowia, czy podpisanie regulaminu. Następnie trafiam w ręce Pani Kasi – magistra fizjoterapii, absolwentki Uniwersytetu medycznego w Lublinie. Która cierpliwie wysłuchuje co mam do powiedzenia, a następnie dobiera odpowiedni zabieg. Skuszona obietnicą wygładzonej, nawilżonej i zrewitalizowanej skóry twarzy, decyduję się na skorzystanie z INDIBA Deep Care. Nie wiem czego się spodziewać, i boję się, że będzie bolało! Jednak Pani Kasia wykazuje się spokojem, który udziela się również mi. Tłumacząc każdy swój ruch, przechodzimy do zabiegu. Który podobno ma być przyjemny, ale coś nie chce mi się wierzyć, słysząc coś o elektrodach i prądzie. To nie brzmi dobrze! Pani Kasia jednak cierpliwie i ciepło odpowiada na moją każdą wątpliwość i pytanie. Z czego, między innymi dowiaduję się o przeciwwskazaniach, co do korzystania z technologii INDIBA. Jak się okazuje, jest ich niewiele. Są to kobiety ciężarne, osoby z wszczepionym rozrusznikiem serca, oraz osoby z zakrzepowym zapaleniem żył. Pani Kasia powtarza, że terapia jest bezpieczna, bezbolesna i przyjemna i powinnam się rozluźnić. Tak też robię, na wygodnym fotelu, leżąc, i oddaje się relaksowi. Jestem uprzedzana o każdym ruchu. Pierwsze wrażenie po przyłożeniu dziwnego urządzenia do mojej twarzy – jest dziwnie, ciepło. Ale już po chwili robi się całkiem przyjemnie – aż do zwiększenia intensywności. Odczuwam wtedy dziwne ciągnięcie, a może nawet parzenie – jednak to odczucie również jest chwilowe. Relaksuje się, w międzyczasie dowiaduję się od Pani Kasi, że mam bardzo ładną i młodą cerę, oraz, że terapia w przypadku młodej cery przynosi upragniony skutek po 6 takich seriach. Należy je robić w odstępach czasowych dwóch/trzech dni – 5 zabiegów. A 6 zafundować sobie po miesiącu przerwy, by przypomnieć naszym komórkom, o działaniu INDIBY. Cały zabieg trwa około 30 minut. Pierwsze efekty są widoczne błyskawicznie. Co zresztą możemy zobaczyć na zdjęciach, które Pani Kasia wykonała przed i po terapii. Widząc to, mówię – łał, to serio działa! A należy zaznaczyć, że przecież to tylko pierwszy zabieg! W takim razie, co będzie po tych 6? Moja cera jest bardziej promienna, napięta i nawilżona. Zaczynam się zastanawiać, czy to efekt Placebo, czy faktycznie jest lepiej. Postanowiłam dać sobie czas, i ostateczny werdykt wydać dnia kolejnego. Ku mojemu zaskoczeniu, rano obudziłam się z baby face! O taki efekt mi chodziło. W związku z czym chyba nie pozostaje mi nic innego, jak polecić Wam – zarówno ten konkretny salon, jak i tą terapie! Mnie czeka jeszcze 5 wizyt, do pełnego efektu „wow”, natomiast na Chłodną 11 wrócę z wielką chęcią! I pomimo, że lato, okres bikini, i opalonych nóg, powoli się już kończy, z taką samą chęcią sprawdzę terapię na inne części ciała. Co również polecam i Wam! W końcu dbać o siebie i swoje ciało należy przez cały rok, nie tylko latem!

 

Pełny cennik znajdziecie tutaj:

https://salveowarszawa.pl/cennik/terapia-manualna-z-uzyciem-indiba-activ/

ale nie przerażajcie się booo… Skoro już przebrnęliście przez całą tą recenzję – przejdźmy do przyjemności:

PROMOCJA – 50%!

Od teraz – przez najbliższe 2 tygodnie (26.08 – 9.09.2019), macie możliwość skorzystania z tego samego zabiegu co ja, lub każdego innego, za połowę ceny! Co należy zrobić by dostać -50%? Przy umawianiu się na wizytę, pod nr.tel: 22 256 24 72, bądź adresem mailowym: kontakt@salveowarszawa.pl należy podać

hasło: AngelikaB

Btw. chciałabym jeszcze tylko dodać, że w gabinecie jest naprawdę ładnie i przyjemnie, co skutecznie sprzyja relaksowi. Ponadto nie odczułam żadnych, niepożądanych skutków ubocznych! A tych się jednak obawiałam, z racji na to, że to mój pierwszy kontakt z biomedycyną estetyczną!

Nie pozostaje nic innego jak korzystać, i być po prostu pięknym – by lepiej się czuć w swoim ciele! A ja tymczasem czekam na kolejne, relaksujące zabiegi! Do zobaczenia w Salveo!

https://www.instagram.com/p/Bu7MKC5lpde/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ