Rusin do Lewandowskiej: Mogłabyś nic nie robić! Po co to wszystko? Odpowiedź trenerki was zaskoczy!

Rusin do Lewandowskiej: Mogłabyś nic nie robić! Po co to wszystko? Odpowiedź trenerki was zaskoczy!

Ania Lewandowska udzieliła pierwszego wywiadu po porodzie. Trenerka w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o macierzyństwie, mężu Robercie oraz planach zawodowych na przyszłość. Mimo, że trenerka mogłaby tylko „leżeć i pachnieć”, to gwiazda wciąż podejmuje nowe wyzwania! Dlaczego? 

Rusin do Lewandowskiej: Mogłabyś nic nie robić! Po co to wszystko? Odpowiedź trenerki was zaskoczy!

Ania Lewandowska gościła w studiu „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiedziała o życiu rodzinnym oraz zawodowym. Wywiad z trenerką przeprowadziła Kinga Rusin. Dziennikarka zastanawiała się, dlaczego gwiazda tak intensywnie pracuje. Przecież mogłaby tylko „leżeć i pachnieć”.

„Wiesz, że dużo kobiet, dużo mężczyzn też, zastanawia się nad tym, właściwie po co to wszystko robisz, skoro mogłabyś nic nie robić. Czy nie wygodniejsze jest nicnierobienie niż robienie? No właściwie tak, rano możesz wstać, zaparzyć sobie zdrową herbatę, później zrobić paznokcie, włosy, pójść na basen, na masaż i właściwie skończyć na tym” – zapytała Kinga Rusin.

Najlepsza nagroda

Jednak Ania Lewandowska przypomniała, że jest energiczną osobą, sportowcem. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego jeden projekt to dla niej zdecydowanie za mało. Bardzo się również cieszy, gdy może komuś sprawić radość. Uśmiech na twarzy drugiej osoby jest najlepszą nagrodą dla trenerki za ciężką pracę.  

„Ja jestem żywiołową osobą i jestem przede wszystkim sportowcem. I to jest w pewnym stopniu realizacja. Wiesz o tym, że jak zaczynasz już coś działać, to co – skończysz jeden projekt i koniec? No nie! Chcesz więcej. Jeszcze jeśli widzisz, że tak zwany altruizm, możesz komuś dać to szczęście, te endorfiny, uśmiech na twarzy. Przecież takie rzeczy jeszcze lepiej smakują niż jak ty dostajesz prezent” – odpowiedziała szczerze Anna Lewandowska.

Przypominamy, że Anna Lewandowska jest byłą zawodniczką karate, wielokrotnie otrzymywała medale na Mistrzostwach Świata, Europy i Polski. Ukończyła też Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. W 2013 roku zaczęła prowadzić bloga „Healthy Plan by Ann”, na którym znajdziemy liczne porady z zakresu prawidłowego żywienia i sportu. Trenerka nieustannie zachęca do ćwiczeń. Gwiazda napisała też kilka książek, w których porusza tematy dotyczące  aktywności fizycznej, a także wydała płytę DVD z propozycjami treningów dla ciężarnych i młodych mam.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ