Rozenek o związku z Majdanem: Drugiego dnia powiedział, że mnie kocha

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosłąwa Majdana był chyba najbardziej oczekiwanym ślubem w tym roku. Para poznała się niespełna 3 lata temu, choć kilka miesięcy ukrywali swój związek.

rozenek o poczatku zwiazkuW najnowszym wywiadzie dla „Vivy” polscy Bekhamowie postanowili podzielić się wspomnieniami z początków swojej znajomości. Okazuje się, że były piłkarz poderwał przyszłą żonę podstępem, udawał, że chodzi jedynie o sprawy zawodowe.

– Podszedłem do Małgosi na jakiejś premierze. Znaliśmy się już. Poprosiłem o numer. Udawałem, że chodzi o sprawy zawodowe. Ale gdy już kończyłem zdanie, pomyślałem: Boże, a jak zapyta, o jaką sprawę chodzi? Trochę się zestresowałem – wspomina Majdam w Vivie, a Rozenek uzupełnia historię – Podałam numer. I nagle widzę, że fotoreporterzy zmierzają w naszą stronę, szykując aparaty. Powiedziałam: „Radosław, nie stawaj tutaj, bo za chwilę zrobią z ciebie mojego trzeciego męża”.

Majdana wcale to nie przestraszyło, przyznał, że sam miał już dwie żony, więc chyba do trzech razy sztuka. Wkrótce oczarowany celebrytką, były piłkarz postanowił do niej zadzwonić. 

– Zadzwoniłem: „Cześć, tutaj Radek”. Zdenerwowanym głosem, od początku emocje buzowały. „Może się spotkamy?”. Na co Małgosia: „No, nie wiem, wyjeżdżam”. W dniu, w którym się umówiliśmy, powiedziała: „Przyjedź po mnie, nie będę się przebierać. W końcu to nie randka”. A ja, rozmawiając przez telefon, spojrzałem na siebie. Byłem w czarnym garniturze, w ciemnej koszuli. Postarałem się, żeby wyglądać dobrze, i pomyślałem sobie wtedy: Jak to nie randka?! – opowiada w Vivie Majdan.

Choć sam był wystrojony, ze zdziwieniem powitał Rozenek, która na spotkanie przyszła w dresie. To jednak nie miało żadnego wpływu na rozwój ich znajomości. Dwa dni później, Majdan wyznał ukochanej miłość.

– Drugiego dnia Radosław powiedział, że mnie kocha – zdradza Rozenek, po czym narzeczony prostuje – Powiedziałem trzeciego. Drugiego nie powiedziałem tylko dlatego, że pewnie by nie uwierzyła! Pomyślałem sobie: To chyba jest trochę za wcześnie! Ale jak już się obudziłem trzeciego, wiedziałem: To jest ten czas!

Na pytanie dziennikarki, czy były piłkarz złapał za telefon, by natychmiast wyznać miłość ukochanej, Rozenek szczerze odpowiedziała – Rano byliśmy razem. Na co Majdan – Umówmy się, że rano przyjechałaś do mnie.

Trzeba przyznać, że od początku para narzuciła sobie szybkie tempo. Niecałe 3 lata później, para w końcu się pobrała. A kto oglądał Azja Express, ten chyba nie ma wątpliwości, że doskonale się dobrali.

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ