Doda o relacji z mężem! Takiej fotki nikt się nie spodziewał!

Nie żyje babcia Dody. Jak pożegnała ją artystka? To bardzo wzruszające!

Doda poinformowała fanów, że zmarła jej ukochana babcia. Pani Pelagia miała 91 lat. W ostatnim czasie coraz gorzej czuła się. 18 czerwca trafiła do szpitala. Niestety babci artystki nie udało się uratować. Panie były bardzo ze sobą zżyte. Jak ją piosenkarka żegna? Przeczytajcie wzruszający wpis!

Nie żyje babcia Dody. Jak pożegnała ją artystka? To bardzo wzruszające!

Babcia Dody zmarła w wieku 91 lat. Artystka bardzo dobrze ją wspomina. Pani Pelagia wraz z rodzicami wychowywała piosenkarkę. Śpiewała jej kołysanki. A czego życzyła wnuczce?

“Dziś w wieku 91 lat zmarła moja babcia ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami, która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki… Jej ostatnim życzeniem z 3 było, żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem… teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas ❤” – napisała Doda w mediach społecznościowych.

Artystce oraz jej bliskim składamy szczere wyrazy współczucia.

Dziś w wieku 91 lat zmarła moja babcia, ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami, która mieszkała ze…

Opublikowany przez Doda 20 czerwca 2018

To babcia wymodliła jej męża

Piosenkarka niedawno zdradziła, że babcia Pelagia modliła się o dobrego męża dla wnuczki. Przeżywała jej wszystkie rozstania z dotychczasowymi partnerami. Do końca miała nadzieję, że ukochana Dorotka znajdzie swojego księcia z bajki. Udało się. W maju babcia mogła odetchnąć pełną piersią. Doda stanęła na ślubnym kobiercu. Wiele wskazuje na to, że wnuczka znalazła prawdziwą miłość – kocha i jest kochana. Jej ukochany, Emil Stępień, ma 41 lat i jest producentem filmowym. Para zna się ponad 2,5 roku. Doda swoim mężu mówi w samych superlatywach.

“Za każdym razem kiedy odwiedzałam babcię, mówiła mi, że modli się o takiego męża dla mnie, jakiego sama miała. Dziadek kochał ją nad życie, pamiętam, jak nazywał ją swoją słodką trucizną i w ogień by za nią skoczył” – powiedziała Doda w rozmowie z “Super Expressem”.

Niestety babcia Pelagia ze względów zdrowotnych nie była obecna na ślubie kościelnym Dody. Ceremonia odbyła się w Hiszpanii. Na szczęście całe wydarzenie oglądała w internecie.

“Zapewniłam jej transmisję na żywo. Kochana jest zbyt słaba na podróże, ale jest bardzo szczęśliwa i wyczuwa, że Emil jest moją połówką jabłka. Niezatrutą” – dodała artystka.

—————————————————————————————————–

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1908 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Książę Harry wyprosił wszystkich z sali. Co się stało?
Książę Harry wyprosił wszystkich z sali. Co się stało?

Książę Harry wraz z żoną gościł w organizacji charytatywnej "Bristol’s Empire Fighting Chance". Tam spotkał...