Rozenek i Majdan wystawili na aukcję WOŚP swoje oddechy w naszyjniku

Gwiazdy nie od dziś wspierają WOŚP. Co roku na aukcje przeznaczają swoje stroje, samochody i inne pamiątki. Można też wylicytować spotkanie z idolem. Małgorzata i Radosław Majdanowie również pomogą w szczytnym celu. We współpracy z firmą produkującą biżuterię, stworzyli naszyjniki składające się m.in. z ich oddechów.

Już w niedzielę odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze zbierane będą na sprzęt dla specjalistyczny szpitali dziecięcych.

Już teraz w sieci trwają licytacje wystawionych przez gwiazdy przedmiotów.

W akcję włączyli się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Para zdecydowała się wystawić na licytację swoje oddechy zamknięte w naszyjniku.

Ten naszyjnik jest zrobiony z rodowanego srebra, żywicy oraz oddechów Małgorzaty i Radosława Majdanów. W jednej kuli zamknięte są dwa potężne żywioły idealnie uzupełniające się nawzajem. Ten naszyjnik łączy w sobie diabelską energię i anielski spokój. To jedyny taki amulet celebracji życia, dystansu do siebie, perfekcyjnego stylu i idealnej harmonii. Ten naszyjnik wykonany jest ze srebra, żywicy oraz powietrza” – można przeczytać na stronie aukcji.

Szczęśliwie organizatorzy dołączyli informację, iż można im dosłać swoje własne powietrze, niekoniecznie to „pobłogosławione” płucami pani Małgorzaty.

Wcześniej Rozenek i Majdan zaangażowali się w promocję Szlachetnej Paczki:

Zobacz również:

fot. kadr z wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ