Robert Lewandowski pokazał urocze zdjęcie z Klarą!

Robert Lewandowski pokazał urocze zdjęcie z Klarą! Tak wyglądają ich poranki

Córeczka Roberta Lewandowskiego jest jego oczkiem w głowie. Klara rośnie jak na drożdżach, a piłkarz właśnie pokazał z nią nowe zdjęcie. Tak właśnie wygląda idealny poranek w rodzinie Lewandowskich!

Robert Lewandowski pokazał urocze zdjęcie z Klarą!

Robert Lewandowski jest troskliwym tatą. Z Klarą spędza każdą wolną chwilę. Zwłaszcza poranki. Zobaczcie, jak karmi dziewczynkę!

https://www.instagram.com/p/BqwVIKhBeI7/

Tego wcześniej nie doświadczyłem

Robert Lewandowski jest „zakochany” w córce. Spędzanie z nią czasu sprawia mu wielką przyjemność. Nie jest w stanie tego opisać, już teraz wie, że takich emocji mogą doświadczyć tylko ojcowie. A jaka jest Klara?

„Wiadomo, o swoim dziecku trzeba się wypowiadać i powinno się w samych superlatywach. Klara jest uśmiechniętym dzieckiem i sprawia to wielką radość, frajdę, spędzanie z nią czasu. Powiem szczerze, jest to coś czego wcześniej nie doświadczyłem. Dużo osób mi o tym mówiło – o ojcostwie. Uśmiechałem się i cieszyłem się ich szczęściem, ale dopóki sam tego nie przeżyłem, to nie wiedziałem o czym tak naprawdę mówili (…)” – wyznał Robert Lewandowski w rozmowie z Telewizją TVP Sport.

Jednak nie zawsze wszystko układa się kolorowo. Piłkarz czasami jest niewyspany, ale za to…

„Wiadomo, że nie zawsze jest super i kolorowo. I człowiek chciałby czasem dłużej pospać. Ale jak się potem widzi ten uśmiech dziecka, to o wszystkim się zapomina” – mówił sportowiec.

Klara otworzyła mnie na świat

Piłkarz wielokrotnie mówił, że narodziny córki  zmieniły go na lepsze. Piłkarz przyznał, że wcześniej dużo rzadziej okazywał emocje, ale Klara otworzyła go na innych ludzi. Dzięki niej jest też bardziej spontaniczny.  

„Przed Klarą byłem osobą zamkniętą, ciężko było wydobyć ode mnie emocje, ale Klara otworzyła mnie na świat, na ludzi. Z każdym tygodniem jej życia to się pogłębia” – zdradził sportowiec.

A Robertowi Lewandowskiemu i Klarze życzymy wielu pięknych, rodzinnych poranków! <3

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/_rl9

ZOSTAW ODPOWIEDŹ