Robert Lewandowski już nie jest blondynem

Robert Lewandowski o swoim wielkim marzeniu! Co będzie robił po zakończeniu kariery?

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Jednak dobrze wiemy, że jego świetna dyspozycja na boisku nie będzie trwała wiecznie. Co sportowiec chciałby robić po zakończeniu kariery piłkarskiej? My już wiemy! Tego się nie spodziewacie!

Robert Lewandowski o swoim wielkim marzeniu! Co będzie robił po zakończeniu kariery?

Robert Lewandowski należy do najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie. Jednak sportowiec doskonale zdaje sobie sprawę, że za kilka lat będzie musiał zejść z boiska. Czym chciałby się zajmować po zakończeniu kariery piłkarskiej? Wielką pasją sportowca jest motoryzacja i to z nią wiąże swoją przyszłość!

„Jazda to moja ucieczka od świata, a sporty motorowe zawsze były dla mnie bardzo interesujące. Nie było znaczenia, czy prowadziłem Fiata Bravo, czy jechałem na torze wyścigowym w Lublinie. Czułem taką samą adrenalinę i lubię to – powiedział Robert Lewandowski w rozmowie z niemieckim „Playboyem”.

Kapitan polskiej reprezentacji chciałby wziąć udział w Rajdzie Dakar. Rozmawiał już o tym z żoną Anią. Jednak nie wie, czy ten pomysł wypali. Dlaczego?

„Problem polega na tym, że musisz być w 100 proc. zaangażowany w sporty motorowe, a to wiąże się z większą ilością poświęceń. Zobaczymy” – wyznał Robert Lewandowski.

Przypominamy, że w Rajdzie Dakar brał udział Adam Małysz po zakończeniu swojej kariery. Czy piłkarz pójdzie w jego ślady? Okaże się za kilka lat!

Teraz sportowiec skupia się na jak najlepszego grze w piłkę nożną, a także na wychowaniu półrocznej córeczki Klary.

https://www.instagram.com/p/BcC8-9gnVD8/?taken-by=_rl9

A jak o przyszłości mówi Ania Lewandowska?

Ania Lewandowska przyznaje, że para cały czas się uczy i rozwija. W tym roku małżeństwo dostało solidną dawkę motywacji, a to wszystko za sprawą narodzin córki. Swoją energią chcą się dzielić z całym światem. Trzymamy kciuki, aby ten stan nigdy ich nie opuścił! 

„Cały czas się uczymy, rozwijamy i wspieramy. To jest taka nasza duża siła – “Lewandowscy team”. Dużo fajnych rzeczy nas spotyka – przyznała Lewandowska. – W tym roku dostałam naprawdę ogromną dawkę energii i motywacji, dzięki mojej córeczce, i chcę się nią dzielić, tak samo Robert. Myślimy, że mamy jakąś misję w życiu” – powiedziała niedawno Ania Lewandowska w programie „Dzień Dobry TVN”.

https://www.instagram.com/p/BaBg3ElHhf_/?taken-by=_rl9

—————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/_rl9/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ