Aleksandra Sadowska po badaniach! Czy ma szansę uratować drugie oko?

Aleksandra Sadowska po badaniach! Czy ma szansę uratować drugie oko?

Aleksandra Sadowska wytatuowała gałki oczne na czarno. Niestety 22-latka zaczęła tracić wzrok. W prawym oku całkowicie utraciła zdolność widzenia, a w lewym pojawiły się liczne guzy i znacznie posunęła się wada krótkowzroczności. Czy lewe oko jest do uratowania? Dziewczyna jest już po badaniach! Co mówią lekarze?

Nie będzie widzieć?

O Aleksandrze Sadowskiej zrobiło się głośno w mediach po tym, jak wytatuowała sobie gałki oczne na czarno. Niestety tatuaż sprawił, że dziewczyna zaczęła tracić wzrok.

„Pani Aleksandra Sadowska najprawdopodobniej bezpowrotnie i całkowicie utraciła widzenie w prawym oku, w lewym pojawiły się liczne guzy, w lewym posunęła się wada krótkowzroczności – z minus dwa do minus 4 dioptrii. Na szczęście, tutaj dla Pani Aleksandry, pan profesor Szalik z Kliniki Mikrochirurgii Oka zobowiązał się, że powoła zespół specjalistów i dokonamy badań, które mają na celu ustalić, jak daleko posunięty jest uraz nerwu wzrokowego, wtedy będziemy mogli określić prognozę dotyczącą  leczenia” – mówił pełnomocnik Aleksandry Sadowskiej w programie „Dzień Dobry TVN”.

Tatuażyście dziewczyny prokuratura postawiła dwa zarzuty. Jakie?

„Prokuratura postawiła dwa zarzuty. Jeden to jest nieudzielenie pomocy poszkodowanej w czasie zabiegu, drugi to spowodowanie uszczerbku na zdrowiu w postaci ciężkiego kalectwa – mówił drugi pełnomocnik dziewczyny.

https://www.instagram.com/p/BcXaMQRF-4X/?taken-by=anoxi_cime

Aleksandra Sadowska po badaniach! Czy ma szansę uratować drugie oko?

22-latka jest już po konsultacji lekarskiej. Internauci zastanawiają się, jaka jest diagnoza.

„Dzień dobry, czy to prawda co piszą w tabloidach, że bezpowrotnie stracilas wzrok dzięki wytatuowaniu oczu?”

„Na jedno bezpowrotnie, drugie też leci, trzeba ratować ,podobno jakiś jeden profesorem się znalazł, reszta była bezradna” – piszą użytkownicy Instagrama.

„Drugie nie jest zagrozone” – odpisała Aleksandra Sadowska.

Całe szczęście!

Instagramowicze zastanawiają się też, jak to jest widzieć tylko jednym okiem.

„Juz zapomniałam jak to jest wiedzieć dwojgiem oczu. Są sytuacje gdzie to przeszkadza. Ale jestem spokojniejsza po badaniach” – odpowiedziała dziewczyna. 

22-latka przyzwyczaiła się do sytuacji i stara się myśleć pozytywnie.

„Ale nie ma co wracac ciagle do przeszlosco, rozdrapywac ja. Trzeba zyc dalej i skupiac sie na tych pozytywnych rzeczach 😉 – podsumowała Aleksandra Sadowska.

https://www.instagram.com/p/Bb7lnvWl9sR/?taken-by=anoxi_cime

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/popek_oficjalnie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ