Robert Lewandowski o drugiej ciąży Ani!

Robert Lewandowski o drugiej ciąży Ani: Nie wiem, czy będzie chłopak

Robert Lewandowski wie, że nie tylko kariera sportowa liczy się w życiu. Dla niego najważniejsza jest rodzina. Córeczka Klara jest jego oczkiem w głowie. Czy piłkarz i trenerka chcieliby, żeby dziewczynka miała rodzeństwo? Sportowiec uchylił rąbka tajemnicy!

Robert Lewandowski o drugiej ciąży Ani

Robert Lewandowski udzielił szczerego wywiadu Filipowi Chajzerowi. Dziennikarz przede wszystkim poruszał tematy dotyczące sportu, jednak nie zabrakło też osobistych pytań. Piłkarz zdradził, że para planuje drugie dziecko. Filip Chajzer pytał się o imię następnej pociechy. Miał nawet propozycję. 😉

– Możemy wymyślić je razem i dlaczego to będzie Filip? – żartował dziennikarz

– Bardzo ładne imię, ale nie wiem, czy będzie chłopak – odpowiedział Robert Lewandowski.

Wam też podoba się imię Filip? Jakie dalibyście dziewczynce?

https://www.facebook.com/healthyplanbyann/photos/a.445872758865268.1073741828.261359397316606/1735315713254293/?type=3&theater

Drugie dziecko zaraz po mundialu?

Ania i Robert Lewandowscy zgodnie twierdzą, że chcą powiększyć rodzinę. Sportsmenka urodziła Klarę na początku maja ubiegłego roku. Gwiazda bardzo dobrze czuła się w ciąży – nie dokuczały jej mdłości i była pełna energii. Nic dziwnego,  gdyż Lewandowska bardzo zdrowo odżywiała się oraz regularnie wykonywała ćwiczenia dla ciężarnych. Lekarz prowadzący ciążę był zaskoczony tak dobrymi wynikami jej badań oraz dużą wiedzą na temat zdrowego stylu życia. 

Fani od dawna zastanawiają się, kiedy para zdecyduje się na drugą pociechę. Ale Ania Lewandowska jest tajemnicza. Jak odpowiada na pytania dziennikarzy na ten temat?

Kiedy następne dziecko? Po mundialu? – pytała trenerkę jeszcze przed mundialem dziennikarka „Gali”.

Nie było pytania! – odpowiedziała gwiazda.

Było! – naciskała dziennikarka.

Kiedyś na pewno. Jak Bóg da, nie wiadomo! (śmiech) – odpowiedziała tajemniczym uśmiechem Anna Lewandowska.

A jakie emocje jej towarzyszyły, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży?

„Zaczyna się nagle, gdy zobaczysz na teście dwie kreski i dociera do Ciebie, że jesteś w ciąży. Wybuchasz radością jeśli oczekiwałaś, wzruszasz się głęboko jeśli nie planowałaś i ruszasz z radosną nowiną do najbliższych. To jest pierwsza magia – tą miłością chcesz się dzielić z innymi” – wyznała Ania Lewandowska na blogu.

Mamy nadzieję, że niedługo będzie podobnie. Trzymamy kciuki za rodzinę Lewandowskich!

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Lewandowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ