Zmiany w „Jaka to melodia?”?

Robert Janowski żegna się z “Jaka to melodia?”! Szczere oświadczenie dziennikarza!

Robert Janowski po 21 latach pożegnał się z fanami programu „Jaka to melodia?”. Dziennikarz nie przyjął zmian, na jakie zdecydowały się władze TVP, więc nie zobaczymy go już w roli prowadzącego show. Co prezenter napisał w swoim oświadczeniu?

Robert Janowski żegna się z “Jaka to melodia?”! Szczere oświadczenie dziennikarza!

To już koniec! Robert Janowski zakończył swoją 21-letnią przygodę z programem „Jaka to melodia?”. Prezenter nie zgodził się ze zmianami, jakie wprowadziły władze Telewizji Polskiej. Dziennikarz poinformował również widzów, że nie zostanie wyświetlonych dziesięć ostatnich odcinków muzycznego show.

„Kochani❤️

This Is The End!

Wczoraj zapadły ostatnie decyzje w sprawie ,,Jaka to Melodia?” i naszych, ostatnich 10 odcinków. Nie gramy. Czyli to już koniec.

21 lat… Kawał życia. Waszego i mojego. Było pięknie. I nie dajmy sobie zabrać tych wspomnień!” – napisał Robert Janowski na Facebooku.

21 lat wspólnego życia

Prezenter w oświadczeniu dziękuje wszystkim, z którymi współpracował przez minione lata. To dzięki nim muzyczne show pokochały miliony telewidzów. Zwraca uwagę, że program „Jaka to melodia?” łączył pokolenia. Czy po zmianie również tak będzie?

„Dziękuję Media Corporation- producentowi, który przy udziale nas wszystkich, stworzył coś, co nie było tylko zwykłym telewizyjnym teleturniejem. Ten program to coś więcej niż jaka to melodia?! To 21 lat naszego wspólnego życia. Dziękuję MC ❤️

Dziękuję koleżankom i kolegom z którymi miałem zaszczyt i ogromną przyjemność pracować i tworzyć Melodię. Nie wymieniam z nazwiska, bo nie wiedziałbym nawet od kogo zacząć. Wszyscy, Ci których widzieliście na ekranie a także przyjaciele ,,zza kulis” są… jak rodzina. Dziękuję Wam za to❤️

Dziękuję TVP za 21 lat emisji ,, Jaka to melodia?”- programu, który łączył pokolenia. Programu, który dzięki uczciwości, lojalności, wiedzy i pasji wszystkich biorących w nim udział był dobry dla wszystkich i na wszystko. Jak ulubiona piosenka- zmieniona, będzie być może równie ładna, ale nigdy nie będzie częścią naszej duszy ❤️” – czytamy w oświadczeniu.

https://www.facebook.com/RobertJanowskiFanPage/photos/pcb.972985786217574/972906049558881/?type=3&theater

Dziękuję, że jesteście

Robert Janowski nie zapomniał też o uczestnikach oraz fanach programu. Dziękuje im wszystkim za oddanie i życzliwość. Cieszy się, że mieli do niego zaufanie i „wpuszczali” go do swoich domów.

„I teraz WY! Uczestnicy, Zawodnicy, Telewidzowie i Fani! Najlepsi, Najwspanialsi, Najważniejsi! Dziękuję! Za 21 jeden lat dorastania z Wami, za piękne historie, za uśmiech, szczęście i łzy. Za oddany czas i serce, za radość i zmartwienia, za zaufanie, za lojalność. Dziękuję, że byliście w moim życiu i wpuściliście mnie do Waszego. Dziękuję za ,,teraz”, kiedy to piszę. Za wzruszenie. Za prawdę. Za smutek i żal. Za optymizm i wiarę. Za Wasze ,,do zobaczenia”. Dziękuję, że JESTEŚCIE ❤️ Kocham Was- RJ” – napisał dziennikarz.

Będziecie tęsknić za Robertem Janowskim?

https://www.facebook.com/RobertJanowskiFanPage/photos/pcb.972985786217574/972906442892175/?type=3&theater

————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ