Robert Janowski

Robert Janowski ma problemy ze zdrowiem. Dwa tygodnie spędził w szpitalu!

Okazuje się, że Robert Janowski w ostatnim czasie podupadł na zdrowiu. Dziennikarz spędził dwa tygodnie w szpitalu. Ta wiadomość przypadkiem wyszła na jaw. Jak teraz czuje się były prowadzący program “Jaka to melodia?”?

Robert Janowski ma problemy ze zdrowiem. 2 tygodnie spędził w szpitalu!

Robert Janowski nie pojawił się na gali “Lwice Biznesu”, gdzie miał odebrać nagrodę. Organizatorzy zdradzili, że mężczyzna przebywa w szpitalu.

“Znamy się kilka miesięcy, ale już zdążyłam przekonać się, jak dobrymi są ludźmi. Niestety nie ma dziś z nami Roberta, gdyż jest w szpitalu – powiedziała organizatorka wydarzenia.

Takiej nowiny fani się nie spodziewali. Co się stało? Dziennikarz wyjawił, że w klinice spędził 2 tygodnie. Dziękuję bliskim, że nie zdradzili nikomu tej informacji.

– Już w domu 🌞 Ufff!!! Ale od początku…🙂

Byłem w szpitalu prawie 2 tygodnie 😔 Nie wrzucałem zdjęć ,,z kroplówką”, choć to bardzo modne ostatnio😉Ech, nigdy za modą nie nadążałem 😅Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wiedzieli i nie wygadali 😃Dziękuję Mediom, że pomimo domysłów, nie ,,zrobili” z mojej choroby ,,światowego wydarzenia na miarę walki z klimatem  – napisał Robert Janowski na Facebooku.

Na mikołajki już był w domu!

Mikołajkowe szaleństwo👼😍Zawsze cieszy, bez względu na wiek 🥳Miłego dnia 💞#mikołajki

Opublikowany przez Robert Janowski Czwartek, 6 grudnia 2018

Najlepszy prezent od Mikołaja

Internauci cieszą się, że ich ulubieniec już wrócił do domu. 

“Fajnie napisane…A Ci co wiedzą i pary nie puszczają są godni zaufania😉 Tobie Robercie niech Mikołaj przyniesie wór zdrowia 😁”,

“Super bardzo się cieszę życzę szybkiego powrotu do zdrówka 😘😘” – pisali fani.

A po odpoczynku…

Kilka miesięcy temu Robert Janowski po 21 latach rozstał się z programem “Jaka to melodia?”. Dziennikarz odszedł, gdyż nie chciał zgodzić się na zmiany w programie, które planowała wprowadzić telewizja publiczna. Jednak być może za kilka miesięcy znów zobaczymy dziennikarza w telewizji w charakterze prowadzącego. Jego menadżerka, a prywatnie partnerka, zdradziła, że być może Robert Janowski w innej stacji dostanie swój program.

“Rozmowy są prowadzone, ale na tym etapie jeszcze nic nie mogę zdradzić. Prosimy o trochę cierpliwości” – powiedziała Monika Janowska w rozmowie z portalem plejada.pl.

Kiedy by to było?

“Program ruszyłby na wiosnę” – powiedziała menadżerka. 

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

471 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Dawid Podsiadło z nowym klipem do singla “Trofea”

Dawid Podsiadło zaprezentował teledysk do trzeciego singla z płyty "Małomiasteczkowy". W klipie do utworu "Trofea"...