Robert Janowski

Robert Janowski ma problemy ze zdrowiem. Dwa tygodnie spędził w szpitalu!

Okazuje się, że Robert Janowski w ostatnim czasie podupadł na zdrowiu. Dziennikarz spędził dwa tygodnie w szpitalu. Ta wiadomość przypadkiem wyszła na jaw. Jak teraz czuje się były prowadzący program “Jaka to melodia?”?

Robert Janowski ma problemy ze zdrowiem. 2 tygodnie spędził w szpitalu!

Robert Janowski nie pojawił się na gali “Lwice Biznesu”, gdzie miał odebrać nagrodę. Organizatorzy zdradzili, że mężczyzna przebywa w szpitalu.

“Znamy się kilka miesięcy, ale już zdążyłam przekonać się, jak dobrymi są ludźmi. Niestety nie ma dziś z nami Roberta, gdyż jest w szpitalu – powiedziała organizatorka wydarzenia.

Takiej nowiny fani się nie spodziewali. Co się stało? Dziennikarz wyjawił, że w klinice spędził 2 tygodnie. Dziękuję bliskim, że nie zdradzili nikomu tej informacji.

– Już w domu 🌞 Ufff!!! Ale od początku…🙂

Byłem w szpitalu prawie 2 tygodnie 😔 Nie wrzucałem zdjęć ,,z kroplówką”, choć to bardzo modne ostatnio😉Ech, nigdy za modą nie nadążałem 😅Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wiedzieli i nie wygadali 😃Dziękuję Mediom, że pomimo domysłów, nie ,,zrobili” z mojej choroby ,,światowego wydarzenia na miarę walki z klimatem  – napisał Robert Janowski na Facebooku.

Na mikołajki już był w domu!

Mikołajkowe szaleństwo👼😍Zawsze cieszy, bez względu na wiek 🥳Miłego dnia 💞#mikołajki

Opublikowany przez Robert Janowski Czwartek, 6 grudnia 2018

Najlepszy prezent od Mikołaja

Internauci cieszą się, że ich ulubieniec już wrócił do domu. 

“Fajnie napisane…A Ci co wiedzą i pary nie puszczają są godni zaufania😉 Tobie Robercie niech Mikołaj przyniesie wór zdrowia 😁”,

“Super bardzo się cieszę życzę szybkiego powrotu do zdrówka 😘😘” – pisali fani.

A po odpoczynku…

Kilka miesięcy temu Robert Janowski po 21 latach rozstał się z programem “Jaka to melodia?”. Dziennikarz odszedł, gdyż nie chciał zgodzić się na zmiany w programie, które planowała wprowadzić telewizja publiczna. Jednak być może za kilka miesięcy znów zobaczymy dziennikarza w telewizji w charakterze prowadzącego. Jego menadżerka, a prywatnie partnerka, zdradziła, że być może Robert Janowski w innej stacji dostanie swój program.

“Rozmowy są prowadzone, ale na tym etapie jeszcze nic nie mogę zdradzić. Prosimy o trochę cierpliwości” – powiedziała Monika Janowska w rozmowie z portalem plejada.pl.

Kiedy by to było?

“Program ruszyłby na wiosnę” – powiedziała menadżerka. 

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

448 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Znamy nową wokalistkę Ex Maanamu. Co na to Kamil Sipowicz?
Znamy nową wokalistkę Ex Maanamu. Co na to Kamil Sipowicz?

Grupa Ex Maanam ogłosiła, że ma już nową wokalistkę, która zaśpiewa najlepsze przeboje Maanamu, a...