Rafał Szatan wydał nowy singiel! Już nie będzie miał pod górkę? 

Rafał Szatan wydał nowy singiel! Już nie będzie miał pod górkę?

Rafał Szatan na Barbórkę wydał swój kolejny singiel o tytule „Hit”. Czy jego utwór rzeczywiście okaże się hitem? W ostatnich dniach artysta nie miał łatwo. Ktoś włamał się na jego konto na Instagramie. Muzyk w przededniu premiery piosenki musiał założyć nowy profil. Czy to koniec jego problemów?

Rafał Szatan wydał nowy singiel! Już nie będzie miał pod górkę? 

W Barbórkę światło dzienne ujrzał nowy singiel Rafała Szatana. Piosenka artysty ma bardzo prosty tytuł – „Hit”. Czy jego utwór rzeczywiście okaże się przebojem? Posłuchajcie!

Hopsa, hopsa

„To jest ewidentny HIT ! ❤️?♥️”,

„Piosenka super wspaniały prezent dla Basi na imieniny ❤”,

F”ajne. Hej hopsasa, hej hopsasa…”,

„Na bank pisana przez Rafała jego styl 🙂 Super !” – komplementowali internauci.

Nowy–stary Rafał

Artysta na Instagramie planował rozpocząć promocję swojego singla, jednak kilka dni przed tym wydarzeniem ktoś włamał się na jego konto. Stracił prawie 60 tysięcy obserwatorów. Mężczyzna był załamany. W trudnych chwilach wspierała go żona Barbara. Artysta założył nowy profil na Instagramie. Prosił fanów o dołączanie do jego nowej społeczności.

„Dzień dobry!! Niestety witam Was na moim nowym Instagramie!! „Coś się kończy, coś zaczyna”… mojej poprzednie konto zostało zhakowane i niestety chyba już usunięte… ? Przykro mi z tego powodu, ponieważ byłem bardzo szczęśliwy, że od jakiegoś czasu tak intensywnie dołączaliście do mojego grona… 🙁 A jeszcze bardziej mi przykro, ponieważ dziś chciałem Wam oznajmić oficjalnie, że we wtorek, czyli 4.12.2018 na Barbórkę, Światło dzienne ujrzy mój nowy singiel „HIT”!! Ja się nie poddaję, będę się starał Was informować w każdy możliwy sposób o wszystkich nowych działaniach!! A Wy jak możecie, to udostępniajcie wieści i przekazujcie dalej !! Miłej niedzieli… i do zobaczenia!! #nie #wiem #jak #to #ogarnać #ale #coz #zaczynamy #od #nowa” – napisał Rafał Szatan na nowym profilu. 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Rafał Szatan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ