Queerowa spirytualność? Pomada 2015

Tegoroczna edycja festiwalu Pomada zapowiada się tajemniczo. Organizatorzy kuszą tym, co przemawia do nasze wyobraźni – zjawami, wiedźmami i wszelkiego rodzaju straszydłami. Z drugiej strony festiwal znany jest ze swojej queerowej, alternatywnej, zmysłowej i bardzo psychodelicznej oferty programowej. Start już 14 listopada w CSW Zamek Ujazdowski – warto dać się skusić!

Fot. Pixabay.com

Do podziemi Zamku Ujazdowskiego warto zajrzeć choćby po to, żeby jeszcze raz poczuć ducha Jerzego Grotowskiego czy przypomnieć sobie przewrotną estetykę Natalii LL. Głównym wydarzeniem festiwalu będzie zbiorowa wystawa pt. „Test ducha”, której wspólnym mianownikiem jest tzw. nienormatywna duchowość. Organizatorzy sięgnęli do świata magii, tarota, wróżb i duchów natury, żeby krytycznie odnieść się do tego, co na co dzień uważamy na właściwe i normalne. Wystawę otworzy performance włoskiego artysty Rubena Montini.

Wydarzeniem towarzyszącym festiwalowi jest impreza klubowa „Ganc Pomada”, która odbędzie się 13 listopada w Partly Cloudy.

Harmonogram festiwalu:

14 listopada (sobota)

16:0017:00 – Dyskusja „Duchowość seksu”; prowadzący: Marta Niedźwiecka i Piotr Jör Grabowski

17:0019:00 – Warsztaty „Duchowość seksu”; prowadzący: Piotr Jör Grabowski

15 listopada (niedziela)

15:0016:00 – Dyskusja „Astrologia, tarot i coaching”; prowadzący: Tomasz Szczepanek i Joanna Konieczna

16:0017:00 – Dyskusja „Rośliny mocy i karmienie demonów”; prowadzący: Maciej Marczak i Ewa Mazurek-Marczak

17:0019:00 – Warsztaty „Karmienie Demona Homofobii”; prowadzący Ewa Mazurek-Marczak

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ