Psychofanka śledziła blogerkę i robiła identyczne zdjęcia

Psychofanka śledziła blogerkę i robiła identyczne zdjęcia

Lauren Bullen, prowadząca na Instagramie konto o nazwie ‘doyoutravel’, ma ponad półtora miliona fanów. Wśród nich pojawiła się dziewczyna, która postanowiła odtworzyć podróże Lauren i zrobić identyczne zdjęcia. 

psychofanka sledzila bloggerke

Blogerki marzą o zdobyciu masy fanów, którzy będą się na nich wzorować. Taka fascynacja powinna mieć jednak swoje granice. Gdy na Instagramie pojawiła się Diana Alexa, która zaczęła publikować praktycznie identyczne zdjęcia, autorka oryginałów naprawdę się przeraziła.

Naśladowczyni pojechała za swoja idolką do Grecji i Maroka, ubierała się niemal identycznie, na zdjęciach przybierała te same pozy i wynajęła chłopaka przypominającego partnera Lauren.

Bullen była naprawdę przerażona i twierdziła, że boi się o bezpieczeństwo. Wkrótce jednak jej naśladowczyni zmieniła konto na prywatne, a zdjęcia stały się niewidoczne.

Historia Lauren pokazuje, jak daleko są w stanie posunąć się internetowi fani. Przy okazji  naśladowczyni blogerki udowodniła coś jeszcze. Okazało się, że jej zdjęcia dorównują tym, które zrobiła jej idolka. Budząca zachwyt Lauren przestała się przez to wydawać aż tak wyjątkowa.

psychofanka sledzila blogerkezdjecia

 

 

 Fot. Instagram youdotravel, diana_alexa

____________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ