Poznaj markę PEPERUNA!

Marka odzieżowa Peperuna działa na rynku od 2013 roku i błyskawicznie rozwija swoją działalność w świecie mody. Jak mówią sami twórcy, Peperuna nasyca miasto kobiet unikatowym i wielofunkcyjnym stylem oraz kusi atrakcyjnymi cenami. Poznaj nową markę dostępną już dziś w naszym sklepie!

peperuna life4style

„PEPERUNA to marka, która opiera się głównie na świadomości i wartości dostarczanego produktu. Wysoka jakość kolekcji dostosowana jest do gustów rynkowych. Prawdziwym atutem PEPERUNY jest zespół młodych projektantów, konstruktorów oraz krawców działających w prywatnej szwalni PEPERUNA” – tak piszą o swojej marce twórcy Peperuny, która błyskawicznie zaczyna podbijać rynek mody w Polsce.

Peperuna to nie tylko świetnie skrojone ubrania wykonane z materiałów o wysokiej jakości, ale to również troska o klienta i sprostanie jego potrzebom. Firma dba o klientów indywidualnych oraz oferuje usługi w zakresie zamówień hurtowych. Gotowe projekty można znaleźć na stronie internetowej marki www.peperuna.pl , które są dostępne od ręki i dostarczane pod wskazany adres w przeciągu zaledwie 24 godzin.

Aktualnie w swojej ofercie sklep proponuje eleganckie sukienki i spódnice, dziewczęce tuniki, a także świetnie skrojone marynarki i modne bluzki, które w połączeniu stworzą modną i komfortową stylizację na co dzień, ale również na specjalne okazje.

W celu poszukiwania inspiracji i najnowszych trendów twórcy marki stale śledzą wydarzenia modowe i kampanie reklamowe, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Już dziś zachęcamy do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia naszego sklepu internetowego! https://life4style.pl/sklep/

Ale to nie koniec dobrych wiadomości. Już dziś, możecie zgłosić się do naszego KONKURSU i wygrać piękny płaszczyk marki Peperuna! Regulamin i zasady znajdziecie na naszej stronie poniżej:

https://life4style.pl/life4style/moda-i-zakupy/190-%C5%9Bwiat-mody/11225-wygraj-p%C5%82aszcz-peperuna.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ