Poważne oskarżenia Edyty Górniak w stronę Cleo. Jest mocna odpowiedź artystki

Edyta Górniak skrytykowała Cleo w jednym z najnowszych wywiadów. Piosenkarka zarzuciła koleżance z branży brak podziękowań za angaż w „The Voice Kids”. Cleo dowodzi, że było inaczej, pokazuje wysłane prezenty i pyta się Górniak, czy to wciąż za mało, żeby ją usatysfakcjonować. Teraz Górniak tłumaczy, co stało za tymi „podziękowaniami”.

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że stosunki pomiędzy Edytą Górniak i Cleo są w jak najlepszym porządku. Relacjami wokalistek nie zagroził nawet incydent z udziałem Donatana, który w ubiegłym roku złapał Edytę Górniak w Opolu za pośladek. Producent twierdził później, że umówił się z wokalistką na ten performance, by zwrócić uwagę na poważny problem, ale piosenkarka stanowczo się tego wyparła.

Edyta Górniak zaatakowała Cleo w wywiadzie

Konflikt między Edytą Górniak, a Cleo zaczął się od obsady roli trenerki w programie „The Voice of Kids”.

Początkowo planowano powierzyć tę funkcję Edycie Górniak, piosenkarka jednak z powodów rodzinnych (choroba matki) musiała zrezygnować. W zamian poleciła na swoje miejsce Cleo. Producenci zdecydowali się na jej zatrudnienie, a Edyta Górniak zaczęła się w mediach skarżyć, że Cleo nie wykazała żadnej wdzięczności.

– Załatwiłam jej przecież pracę w “The Voice Kids”. Kiedy moja mama była chora, oddałam jej moje miejsce, za co nigdy nie podziękowała, nigdy tego nie doceniła – mówiła w wywiadzie dla Pudelka Górniak.

https://www.instagram.com/p/B2dtFdMo8aC/

Odpowiedź od Cleo

Na odpowiedź ze strony Cleo nie trzeba było długo czekać. Artystka na swoim Instagramie zamieściła oświadczenie, w którym odniosła się do zarzutów koleżanki po fachu:

– Nie byłam w stanie uwierzyć w to, co usłyszałam w tym wywiadzie. Edyta Górniak, serio?! Nie jestem osobą, która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę MUZYKĘ i na niej się skupiam. Nie serwuję codziennie dawki newsów o moim prywatnym życiu, które jest moją świątynią. Chcę być kojarzona tylko z MUZYKĄ i dobrą energią. Nie reaguję na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie.

Z całym szacunkiem, droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w “The Voice Kids” jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu (GALERIA) przypominam ci dwa prezenty, jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla twojej Mamy. Przekazałam ci je 14 sierpnia 2018. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera (który wtedy był również twoim managerem koncertowym). Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym “The Voice Kids” też ci dziękowałam. Mało?

Życzę ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę cię jednak uprzejmie, żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam. Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia, poświęć się pracy w studio. Masz jeden z NAJLEPSZYCH GŁOSÓW W POLSCE. Nie marnuj go! Czekam razem z twoimi Fanami na twój kolejny album z utęsknieniem. Żyj z Bogiem i na Boga, daj żyć innym! Wszystkiego dobrego – skomentowała Cleo.

https://www.facebook.com/CjakCLEO/posts/1439846936168008?__xts__[0]=68.ARA1hAimBOMklvFIVUCnzh7oF865Bgbo079pagGEw-zLt5bGOPO-aJf5xjrVwHJE5tVy5K7Q5USaoc-BBOqdHYhAY4c9JsEXgpJmVJchLuFWXpXdgYd-jJq-HJdEozEz04PnFZ9iA4uTrkOSdfF8uhLoQ5GFKbrkpxZ_n7ZPbnqt6IRv1LcCHHv0Wgx3Me7UwErvnYDEwsIKPRc5i_C-XEP5mq54YrV-fsU2O6CsK79TAUzhfumrGhTBXkobjqmkvT2tls_9fx71Q9_c_gmxgRWTgeT1OO98yXiIvNZpRuywYKZz9b_BNlUaJ7_QEZNyvSNXxDevIuAms3vDlsf7clrzTQ&__tn__=-R

Edyta Górniak reaguje na wpis Cleo

Wpis Cleo wywołał w mediach społecznościowych lawinę komentarzy. Edyta Górniak postanowiła zareagować na wszystkie wiadomości i dodała obszerny post na Instagramie, w którym ponownie nawiązała do koleżanki z branży.

– Prezent, sfotografowany i trzymany przez Cleo w tel do dziś, na wypadek potrzebnego alibi – „żeby ludzie nie gadali”, był przemyślanym ruchem marketingowym jej i agenta, po reakcji Dziennikarzy i Fanów na post, który w następstwie wykrycia przez media prawdy – Cleo pilnie usunęła ze swojego Instagrama, (wstawiając w jego miejsce inny…). Na szczęście net wszystko archiwizuje. „Prezent” przekazany nam kilkanaście dni po aferze, był wymuszony reakcją publiczną i miał charakter nie podziękowań, nie przeprosin za publiczne kłamstwo, lecz był przemyślanym ruchem naprawienia wizerunku. Stąd upublicznienie jego zdjęć. Przekazałam go dzieciom w krakowskim przedszkolu. Natomiast reakcji Cleo po publicznym poniżeniu mnie w obecności fotografów z całej Polski, przez jej kolegę / przełożonego Donatana – pozostawię już bez komentarza. Życzę Wszystkim spokojnego wieczoru – napisała Górniak.

https://www.instagram.com/p/B2fAHxuIXtJ/

Jak widać konflikt pomiędzy Edytą Górniak, a Cleo trwa w najlepsze. Jak myślicie, obie piosenkarki szybko zakopią topór wojenny?

Zobacz również:

Źródło: CGM / Fot. instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ