Agata Młynarska pokazała zdjęcie bez makijażu

Agata Młynarska pokazała zdjęcie bez makijażu! Jak wygląda?

Agata Młynarska właśnie skończyła 53 lata. Dziennikarka nie ma problemu, by przyznać się do swojego wieku. Gwiazda nie wstydzi się również pokazać bez makijażu! Zobaczcie jej nową fotkę bez grama make-upu!

Agata Młynarska pokazała zdjęcie bez makijażu! Jak wygląda?

Dziennikarka właśnie kończy pięćdziesiąt trzy lata. Połowa wieku za nią, a ile jeszcze przed nią? Gwiazda nie poddaje się, wierzy, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku. 

„Dziś kończę 53 lata:) pół wieku za mną! Łapię szczęście,biorę zakręty, nie poddaje się.Bywa różnie ale zawsze wierzę, że się uda:) Na swoje święto mam jedno marzenie- dajcie nam żyć, kobietom, tak jak chcemy. My nie jesteśmy głupie i mamy swój rozsądek, który jak rosół, zawsze ratuje:) Życzę siły wszystkim, którzy dziś maszerują i wspaniałego dnia:)” – napisała Agata Młynarska.

Odwzajemniamy!  Najlepsze życzenia!

Agata Młynarska pokazała zdjęcie bez makijażu! Jak wygląda?

Pokazała również zdjęcie bez makijażu! Wow! Dziennikarka wiosnę wita naturalnie. Fani są pod wrażeniem. Zobaczcie fotkę!

„Dzieńdobry wiosno:) bez makeupu totalnie witam wiosnę naturalnie:) czy pamiętacie jak to szło: oczy niebieskie- życie królewskie; oczy zielone- życie…???? Królewskie mam okulary a życie…? Napiszcie?super wiosny życzę! #springiscoming #greeneyes #womanity #maturewomen #grandmother #happy #home #cozy #nature #nomakeup #morningmotivation #lovemylife #lovemytime #kobieta #szczęśliwa #poranek #bezmakijazu #naturalna #półwiekuzamną #silence #wdomunajlepiej??? #jeszczewzielonegramy @agata_mlynarska @tlcpolska @andyandmag” – napisała dziennikarka.

https://www.facebook.com/agata.mlynarska.3/photos/a.523148881108438.1073741827.521726474584012/1733258893430758/?type=3&theater

Internauci nie szczędzą komplementów.

„Jak piękna, świeża, optymistyczna, wiosenna zieleń.. . Pozdrawiam Pani Agato! ?”,

„Ja tez, podobnie jak Pani,cenie to co jest naturalne,to co jest w nas w srodku,w tym naszym prawdziwym srodeczku.Pozdrawiam milo i prawie wiosennie z mocno zasypanego sniegiem Oslo”,

„Jak zawsze urocza!!,-pozdrawiam serdecznie❤️?”

„Wyglądasz cudownie a reszta się nie liczy. Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Wierzę w dobre jutro i Tobie też tego życzę. W górę serca…?????”,

„Natura zawsze jest piękna !!!!

Oczy zielone życie szalone,

Oczy piwne życie dziwne,

Oczy czarne życie marne,

Oczy brązowe życie bombowe,

Oczy kocie życie w złocie,

Oczy szare życie jare” – 

– pisali internauci.

—————————————————————————————-

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org/wiki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ