“Polityka” na chińskich serwerach a nie w kinach? Vega odpowiada “Misiowi”

Wciąż gorąco wokół filmu “Polityka” Patryka Vegi. Do jego zablokowania ma dążyć Bartłomiej Misiewicz. Reżyser odpowiada mu na Instagramie. 

– Misiu, dla ciebie i wszystkich, którzy chcą blokować mój film, mam wiadomość. Premiera filmu „Polityka” tak czy inaczej nastąpi 6 września. Jeśli nie w polskich kinach, to w Chinach. Dlatego, że film zostanie wówczas wrzucony na chińskie serwery – powiedział Patryk Vega w opublikowanym na Instagramie nagraniu. – Musisz zatem zrozumieć, że próbując blokować mój film, tylko napędzasz mu oglądalność i w rezultacie zobaczy go jeszcze więcej ludzi. Podobno w Polsce mamy wolność słowa i demokrację, więc wszystkim, którzy dalej chcieliby mnie cenzurować, dedykuję ten film – dodał reżyser. W dalszej części nagrania Patryk Vega zaprezentował kolejny fragment filmu „Polityka”. Postać grana przez Antoniego Królikowskiego spowiada się księdzu.

View this post on Instagram

Vega odpowiada Misiewiczowi. #politykapatrykvega #patrykvega

A post shared by Patryk Vega (@patryk_vega_official) on

Film “Polityka” ma mieć premierę we wrześniu. Będzie dotyczył zdegradowania klasy politycznej: “Najbardziej przerażająca konstatacja wynika z tego, że każdy polityk funkcjonujący w systemie po kilku latach staje się socjopatą. Jeśli ktoś oszukuje masę ludzi każdego dnia, to nie jest możliwym, by po powrocie do domu zresetował się przy żonie i dzieciach i stawał się normalnym człowiekiem. Obserwowałem ludzi, którzy zostali totalnie zdeprawowani przez władzę. Uważam, że mój film obnaży kłamstwa i grzechy polityków, którzy dobrali się do publicznych pieniędzy.” – mówi o obrazie reżyser. 

zobacz też: 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

624 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
Co oglądać w styczniu? Lista premier Netflixa
Co oglądać w styczniu? Lista premier Netflixa

Święta już za nami, sylwester za pasem, więc pewnie nie myślicie o tym, co teraz...