Polacy borykają się z licznymi wyzwaniami…

Nie tylko młodzi, choć to o nich chcemy mówić najwięcej. Jednak nie będziemy przynudzać. Krótkie statystyki i link do pełnego raportu „Młode Głowy” znajdziesz poniżej:

28% nastolatków nie ma chęci do życia

32% młodych ludzi nie akceptuje tego, jak wygląda

43% uczniów objada się lub głodzi

Razem zrobimy z tym porządek – poprzez trening mentalny i sport!

https://mlodeglowy.pl/wp-content/uploads/2023/04/MLODE-GLOWY.-Otwarcie-o-zdrowiu-psychicznym_-Raport-final.pdf

CEL

Celem projektu Game Changer jest stworzenie miejsca, w którym młodzi ludzie w wieku 14-18 lat mogą spędzić czas w angażujący i ciekawy sposób. Poznać wartościowych ludzi, nawiązać nowe relacje i zdobyć przydatne kompetencje. Wszystkie spotkania będą się składały z dwóch elementów: pracy mentalnej oraz treningu sportowego. Udział w spotkaniach w ramach projektu Game Changer nigdy nie będzie płatny. Biletem wstępu zawsze będzie za to… dobry uczynek!

Czy trening mentalny jest dla chorych ludzi?

Trening mentalny to obecnie jeden z najpopularniejszych elementów rozwoju sportowego i zawodowego. Z treningu mentalnego korzystają największe gwiazdy polskiego sportu m.in. Robert Lewandowski czy Krzysztof Piątek. Trener mentalny ma stałe zatrudnienie w polskich klubach piłkarskich takich jak Raków Częstochowa czy Lech Poznań. Na co dzień z psychologiem sportu pracuje też Iga Świątek oraz polska reprezentacja olimpijska. Na Akademii Trenerów Mentalnych wykłada m.in. Agnieszka Kobus-Zawojska, polska medalistka olimpijska. Trenerem Mentalnym jest też Oktawia Nowacka, inna medalistka olimpijska. Jak widzisz to obecnie bardzo ważny element rozwoju sportowego.

Trening mentalny rozwija kompetencje takie jak zarządzanie stresem, komunikacja, pewność siebie, praca w grupie czy koncentracja.

Co ważne, trener mentalny nie jest lekarzem psychiatrą. To, że będziesz uczestniczył w zajęciach w projekcie Game Changer absolutnie nie oznacza, że Twoja psychika jest chora! Dzięki treningowi mentalnemu po prostu możesz wejść na wyższy poziom rozwoju!

PROWADZĄCY

Jakub Kasprzak – profesjonalny bokser, który ma na koncie m.in. medale mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. Na co dzień pracuje jako trener w klubie Czerwony Smok Poznań. W świecie poznańskich sportów walki znany jako „Sowa”.

Leszek Furmann – trener mentalny i wykładowca Akademii Trenerów Mentalnych. Pracuje głównie ze sportowcami. Uwielbia żużel i piłkę nożną, a jego największą pasją jest podróżowanie.

Sebastian Chrzanowski-Sawicki – zawodowo menadżer międzynarodowej firmy oraz trener mentalny. Sympatyczny, normalny gość, który przez wiele lat był jednym z głównych postaci festiwalu Pol’and’Rock. Prywatnie ojciec dwóch chłopaków.

Ile To Kosztuje?

Odpowiedź brzmi: NIC!

Za udział w zajęciach nie są pobierane żadne opłaty. Inicjatywa ma charakter niekomercyjny i charytatywny. Organizacja wydarzeń jest możliwa dzięki naszym Partnerom, Sponsorom i Prowadzącym.

Jedynym warunkiem udziału w wydarzeniach jest wykonanie określonego gestu charytatywnego dla lokalnej społeczności, który za każdym razem może być inny!

PROJEKT GAME CHANGER

Podsumowanie:

Projekt Game Changer to spotkania dla młodzieży w wieku 14-18 lat

Każde spotkanie będzie podzielone na dwa elementy: grupowe zajęcia z zakresu treningu mentalnego i integracji oraz trening sportowy

Udział w spotkaniach nie wiąże się z żadnymi kosztami dla uczestników

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zrealizować dobry uczynek, który będzie opisany przy okazji każdego wydarzenia

PIERWSZE WYDARZENIE

Niedziela, 21.01.2023 Godz. 14:00

Zajęcia odbywać się będą w klubie Czerwony Smok Poznań, ul. Jana Pawła II 7 61-131 Poznań

Zajęcia mentalne: Bingo grupowe, gry integracyjne, techniki motywacyjne

Zajęcia sportowe: Trening bokserski z elementami samoobrony – podstawy

Dobry uczynek do spełnienia: Biletem wstępu na pierwsze wydarzenie będzie jedna zabawka lub książka dowolnej tematyki. Zadbaj proszę, by przyniesione rzeczy były w dobrym stanie, ponieważ zostaną one przekazane do potrzebujących dzieciaków ?

Ubierz się: Tak jak lubisz. Wygodnie. Swobodnie.

Zabierz ze sobą: Strój sportowy – jak na WF (spodenki, koszulkę, buty na przebranie)

To wszystko! ?

Kontakt do organizatorów:

661-099-219  |   leszek.furmann@gmail.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ