Podsiadło, Brodka, Taco Hemingway i inni – to wszystko na Spring Break Festival

Enea Spring Break Festival to wyjątkowe wydarzenie, łączące występy młodych muzyków z warsztatami i panelami dla uczestników. W tym roku zagrają na nim m.in. Dawid Podsiadło, Brodka i Taco Hemingway. Festiwal odbędzie się w Poznaniu w dniach 21-23 kwietnia 2016. 

 Źródło:  spring-break.pl

Zdaniem organizatorów, Enea Spring Break Showcase Festival & Conference to wydarzenie na polskim rynku pionierskie. W trakcie trzech dni festiwalu łączy się bowiem występy młodych, obiecujących zespołów z warsztatami i panelami dla uczestników imprezy. Pierwsza edycja odbyła się w 2014 roku w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Nagranie podsumowujące zeszłoroczną edycję znajdziecie poniżej. 

 

{youtube}moEz5NhKB9U|600|450|0|{/youtube}

W tym roku rolę sponsora tytularnego objęła Enea. Tegoroczna edycja imprezy zapowiada się wyjątkowo dobrze. W jej ramach wystąpi ponad 70 artystów, m.in. BemineBuslav, Daria ZawiałowDry Forest, Extra, Jakub Kusior, Lilly Hates Roses, Marika, Stara Rzeka i wielu innych. Gwiazdami festiwalu będzie Dawid Podsiadło, Brodka i Taco Hemingway. Podczas Spring Break Festival Brodka po raz pierwszy w Poznaniu zaprezentuje materiał z nowej, długo wyczekiwanej płyty. 

 

{youtube}5iB2C8D5ezE|600|450|0|{/youtube}

3-dniowe karnety na festiwal kosztują 89 zł w przedsprzedaży i 100 zł w dniu koncertu. Bilety można znaleźć na www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn, a także w kasie Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Więcej informacji o imprezie znajdziecie na spring-break.pl 

__________________  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. 

Dodaj komentarz

692 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....