Jarosław Bieniuk o chorobie Anny Przybylskiej: „To najbardziej traumatyczne doświadczenie w moim życiu”

Jak poznali się Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk? Mężczyzna wspomina początki ich znajomości!

Jak poznali się Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk? Piłkarz w szczerym wywiadzie zdradza, jakie były początki ich znajomości. Od razu zaiskrzyło między nimi?

Jak poznali się Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk? Mężczyzna wspomina początki ich znajomości!

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk uchodzili za jedną z najbardziej dobranych oraz najpiękniejszych par w show-biznesie. Jakie były początki ich znajomości? Piłkarz zdradził, że ukochaną poznał w Sopocie na imprezie. Para miała wspólnych znajomych. Czym ujęła go aktorka?  

 – Poznaliśmy się w Sopocie na jakiejś imprezie, mieliśmy przecież wspólnych znajomych. Siedzieliśmy przy stoliku obok siebie i cały czas rozmawialiśmy. Były jeszcze dwie ładne dziewczyny, znajome Ani i moje, ale ona wyróżniała się skromnością i poczuciem humoru. Pamiętam, że fajnie nam się gadało. Po imprezie, kiedy już pożegnaliśmy się, mój znajomy Marcin mówi: „Czemu nie zbajerowałeś tej policjantki? Ona cię zagadywała, a ty trzymałeś ją na dystans?”. Nie wiedziałem, że Ania jest znaną aktorką i gra policjantkę w „Złotopolskich” – mówił Jarosław Bieniuk w rozmowie z Vivą!”.

Początki bliższej znajomości

Co było potem? Piłkarz skorzystał z okazji, że mieszkał blisko Poznania. Gwiazda miała w tym mieście premierę filmu.

 – Kiedy się po tym spotkaliśmy, dała mi swój numer, żebym zadzwonił, bo za chwilę, jak powiedziała będzie miała premierę filmu w Poznaniu i może mi załatwić bilet. Mieszkałem wtedy blisko Poznania i… tak się zaczęło – wspominał Jarosław Bieniuk.

Czy młody piłkarz miał tremę przed spotkaniami z Anną Przybylską? Nie, ale zdawał sobie sprawę, że aktorka była coraz bardziej popularna, a on dopiero zaczynał swoją karierę. W końcu mężczyzna nabrał odwagi i spotkał się z gwiazdą „Złotopolskich” już nie na stopie koleżeńskiej. Potem szybko poszło.

– Nie, chociaż ja dopiero zaczynałem karierę, a ona już stawała się popularna. Ale spotykaliśmy się w większej grupie, wypiliśmy razem parę drinków, mieliśmy za sobą kila ekstrarozmów, kilka wspólnych żartów… Ale jeszcze nigdy nie wymieniliśmy pocałunku. Wiedząc jednak, że wyprowadziła się od mamy, nabrałem odwagi, pojechałem do niej do Sopotu i pierwszy raz spotkaliśmy się ze sobą nie jako koledzy, ale może przyszła para. A później to już poszło szybko… ‘ – mówił mężczyzna.

Kolegujemy się osiem lat

Jak Anna Przybylska mówiła o ukochanym?

„Jarek Bieniuk – bardzo sympatyczna osoba. Kolegujemy się już z osiem lat. Związałam się z facetem idealnym. Wszystkich facetów porównuję do niego i nikt mu nie dorównuje. Chłopaki mają do mnie trudny dostęp, bo nie dość, że jest przystojnym facetem, to do tego jeszcze strasznie fajnym” – mówiła kilka lat temu aktorka w rozmowie z „Twoim Stylem”.

————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Przybylska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ