Piękna i Bestia

Teoretycznie w ogóle do siebie nie pasują. Teoretycznie ich związki nie miały szans na przetrwanie. A jednak, na przekór wszystkiemu są sobie wierni i tworzą długoletnie szczęśliwe małżeństwa. W kontraście do „Najgorętszych par show-biznesu” przedstawiamy te, które uchodzą za „związkowe mezalianse”.

Hugh Jackman i Deborah-Lee Furnes

Jeden z najprzystojniejszych facetów na ziemi, swoją 13 lat starszą,  obecną żonę poznał na planie australijskiego serialu „Corelli”. Pobrali się w 1996 roku. Podobno to była miłość od pierwszego wejrzenia. Dziś wychowują dwójkę adoptowanych dzieci i uchodzą za jedną z najszczęśliwszych par w Hollywood. Na nic zdają się komentarze złośliwców, że do siebie nie pasują. Hugh świata nie widzi poza swoją żoną. „Deb to silna i odważna kobieta, która mocno stąpa po ziemi. Ona i dzieci znaczą dla mnie najwięcej” – powiedział w jednym z wywiadów Jackman. Nic dodać, nic ująć…

niepasujacy.jackman.life4style


Pierce Brosnan i Keley Shay Smith

Kiedy świat obiegły zdjęcia tej pary z wspólnych wakacji na Hawajach, prasa nie zostawiła na nich suchej nitki. „Jak to możliwe, że w czasach, w których króluje kult rozmiaru 0, tak przystojny aktor może mieć tak pulchną żonę?” – złośliwie pytali dziennikarze. Odpowiedzi udzielił sam Brosnan: „Tak błyskotliwego umysłu, poczucia humoru i dobrego serca jak ma Kelly nie znalazłem w żadnym chudym ciele”. Te słowa to nie tylko zwykła kokieteria, bo są szczęśliwym małżeństwem od 16 lat.

niepasujacy.brosnan.life4style


Hugh Leire i Jo Green

Serialowy Doktor Hause to dla wielu kobiet ideał mężczyzny. Jego żona ma zdecydowanie mniej interesującą aparycję. Niska i zaniedbana kobieta stanowi duży kontrast dla hollywoodzkiego przystojniaka. Pobrali się w 1989 roku i do dziś są razem. Nie zmienił tego nawet krótkotrwały romans Lauriego, za który publicznie przeprosił swoją żonę.

niepasujacy.laurie.life4style


Heidi Klum i Seal

Pobrali się w 2003 roku i przez 7 lat uchodzili za wzorowe małżeństwo. Modelka i piosenkarz zdawali się być zakochani w sobie po uszy i podkreślali to w każdym możliwym wywiadzie, którego udzielali. Dziennikarze nadali im przydomek „Piękna i Bestia”, a sami zainteresowani podchodzili do tego z godnym podziwu dystansem. W styczniu 2012 roku świat obiegła informacja, że para się rozwodzi. Nikt nie brał tych doniesień na poważnie do momentu, w którym Heidi publicznie przyznała, że odchodzi od męża. Powodem rozstania był romans modelki z jej własnym ochroniarzem, Martinem Kristenem. Jednak kilka tygodni temu amerykańskie media doniosły, że Heidi i Seal znów są razem. Z tej decyzji z pewnością najbardziej ucieszyło się pięcioro dzieci, które para wspólnie wychowuje.

niepasujacy.seal.life4style


Charles Puyol i Vanessa Lorenzo

Charles Puyol, gwiazda FC Barcelona, choć nie jest powalającym z nóg przystojniakiem, przez dłuższy czas uchodził z największego podrywacza wśród kolegów z drużyny. Piłkarz wybierał i przebierał w pięknych modelkach  i sporo czasu mu zajęło, zanim naprawdę się zakochał. I wygląda na to, że tym razem to coś poważnego, bo para w styczniu tego roku została rodzicami przepięknej dziewczynki. Media spekulują, że Vanessa niecierpliwie czeka na oświadczyny, ale w końcu prawdziwa miłość to sztuka kompromisu…

niepasujacy.puyol.life4style


Paulina Ostapiuk

Dodaj komentarz

1367 More posts in Publicystyka category
Recommended for you
Skandynawska kultura pracy odpowiedzią na zmieniające się oczekiwania polskich pracowników

Prawie połowa Polaków uważa, że praca ma negatywny wpływ na ich zdrowie psychiczne, 60% żyje...