Piękna i Bestia

Teoretycznie w ogóle do siebie nie pasują. Teoretycznie ich związki nie miały szans na przetrwanie. A jednak, na przekór wszystkiemu są sobie wierni i tworzą długoletnie szczęśliwe małżeństwa. W kontraście do „Najgorętszych par show-biznesu” przedstawiamy te, które uchodzą za „związkowe mezalianse”.

Hugh Jackman i Deborah-Lee Furnes

Jeden z najprzystojniejszych facetów na ziemi, swoją 13 lat starszą,  obecną żonę poznał na planie australijskiego serialu „Corelli”. Pobrali się w 1996 roku. Podobno to była miłość od pierwszego wejrzenia. Dziś wychowują dwójkę adoptowanych dzieci i uchodzą za jedną z najszczęśliwszych par w Hollywood. Na nic zdają się komentarze złośliwców, że do siebie nie pasują. Hugh świata nie widzi poza swoją żoną. „Deb to silna i odważna kobieta, która mocno stąpa po ziemi. Ona i dzieci znaczą dla mnie najwięcej” – powiedział w jednym z wywiadów Jackman. Nic dodać, nic ująć…

niepasujacy.jackman.life4style


Pierce Brosnan i Keley Shay Smith

Kiedy świat obiegły zdjęcia tej pary z wspólnych wakacji na Hawajach, prasa nie zostawiła na nich suchej nitki. „Jak to możliwe, że w czasach, w których króluje kult rozmiaru 0, tak przystojny aktor może mieć tak pulchną żonę?” – złośliwie pytali dziennikarze. Odpowiedzi udzielił sam Brosnan: „Tak błyskotliwego umysłu, poczucia humoru i dobrego serca jak ma Kelly nie znalazłem w żadnym chudym ciele”. Te słowa to nie tylko zwykła kokieteria, bo są szczęśliwym małżeństwem od 16 lat.

niepasujacy.brosnan.life4style


Hugh Leire i Jo Green

Serialowy Doktor Hause to dla wielu kobiet ideał mężczyzny. Jego żona ma zdecydowanie mniej interesującą aparycję. Niska i zaniedbana kobieta stanowi duży kontrast dla hollywoodzkiego przystojniaka. Pobrali się w 1989 roku i do dziś są razem. Nie zmienił tego nawet krótkotrwały romans Lauriego, za który publicznie przeprosił swoją żonę.

niepasujacy.laurie.life4style


Heidi Klum i Seal

Pobrali się w 2003 roku i przez 7 lat uchodzili za wzorowe małżeństwo. Modelka i piosenkarz zdawali się być zakochani w sobie po uszy i podkreślali to w każdym możliwym wywiadzie, którego udzielali. Dziennikarze nadali im przydomek „Piękna i Bestia”, a sami zainteresowani podchodzili do tego z godnym podziwu dystansem. W styczniu 2012 roku świat obiegła informacja, że para się rozwodzi. Nikt nie brał tych doniesień na poważnie do momentu, w którym Heidi publicznie przyznała, że odchodzi od męża. Powodem rozstania był romans modelki z jej własnym ochroniarzem, Martinem Kristenem. Jednak kilka tygodni temu amerykańskie media doniosły, że Heidi i Seal znów są razem. Z tej decyzji z pewnością najbardziej ucieszyło się pięcioro dzieci, które para wspólnie wychowuje.

niepasujacy.seal.life4style


Charles Puyol i Vanessa Lorenzo

Charles Puyol, gwiazda FC Barcelona, choć nie jest powalającym z nóg przystojniakiem, przez dłuższy czas uchodził z największego podrywacza wśród kolegów z drużyny. Piłkarz wybierał i przebierał w pięknych modelkach  i sporo czasu mu zajęło, zanim naprawdę się zakochał. I wygląda na to, że tym razem to coś poważnego, bo para w styczniu tego roku została rodzicami przepięknej dziewczynki. Media spekulują, że Vanessa niecierpliwie czeka na oświadczyny, ale w końcu prawdziwa miłość to sztuka kompromisu…

niepasujacy.puyol.life4style


Paulina Ostapiuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1365 More posts in Publicystyka category
Recommended for you
Naprawa samochodu droższa nawet o 42%

Fiat, Opel i Toyota liderem podwyżek W ciągu zaledwie dwóch lat średni koszt naprawy samochodu...