Pezet prezentuje drugi teledysk zapowiadający „Muzykę Współczesną”

Pezet prezentuje drugi teledysk zapowiadający „Muzykę Współczesną” i zaskakuje fanów oldschoolowym brzmieniem rodem z „Muzyki Klasycznej” czy „Muzyki Poważnej”.

„Z mojej strony ten utwór to hołd dla starych czasów i starego hip-hopu, lat 90-tych, a co za tym idzie do całej mojej już praktycznie 20-letniej drogi. Często to była ścieżka po nowe życie, pełna upadków i wzlotów. Łatwo mieć 5 minut sławy, ciężej upadać, podnosić się i znów być mistrzem. Tak w kółko. Ja zawsze chciałem być najlepszy, mierzyłem wysoko i niejednokrotnie wątpiłem i napotykałem przeszkody, co nie jest niczym dziwnym bo takie jest życie” – mówi Pezet.

„Zastanawiam się czy wracam bo dawno mnie nie było czy cały czas byłem tylko dawno nie nagrałem albumu i w sumie myślę, że to drugie. „Muzyka Współczesna” to będzie zaskakujący twór i będziemy to odkrywać powoli. Kawałek pt. „Intro” pełni właśnie funkcję intra na tym albumie. Dlaczego? Żeby się tego dowiedzieć trzeba będzie sprawdzić cały album” – dodaje raper.

Teledysk powstał we współpracy z marką STR8, której filozofia „Go for Great” idealnie pasuje do tekstu nowego utworu Pezeta. Album „Muzyka współczesna” ukaże się 27 września 2019 roku.

Limitowaną wersję deluxe albumu można zamówić na stronie www.pezet81.pl

Tylko wersja dostępna w preorderze będzie zawierać:
– dodatkowe utwory
– film dokumentalny o powstawaniu albumu
– przypinki i naklejki

Zobacz również:

Źródło: glamrap / Fot. kadr z wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ