Paulina Sykut o nowej jurorce „Tańca z Gwiazdami”

Paulina Sykut o nowej jurorce „Tańca z Gwiazdami”. Co myśli o Oli Jordan?

Już 2 marca na antenie telewizji Polsat rozpocznie się kolejna edycja „Tańca z Gwiazdami”. Beatę Tyszkiewicz w roli jurora zastąpi Ola Jordan, tancerka polskiego pochodzenia. Paulina Sykut będzie współprowadzić taneczne show. Co mówi o nowej jurorce?  

Paulina Sykut o nowej jurorce „Tańca z Gwiazdami”. Co myśli o Oli Jordan?

Już w najbliższy piątek, 2 marca, na antenie Polsatu będziemy mogli obejrzeć nową edycję „Tańca z Gwiazdami”. W roli jurora nie zobaczymy  Beaty Tyszkiewicz, która w ostatnich miesiącach miała problemy zdrowotne. W mediach pojawiły się plotki, że zastąpi ją Grażyna Szapołowska, ale Nina Terentiew podkreślała, że musi to być osoba, która zna się na tańcu. Wiemy, że nową jurorką jest Aleksandra Jordan. Jakie zdanie na jej temat ma Paulina Sykut, współprowadząca taneczne show? Podkreśla, że Beaty Tyszkiewicz nie da się zastąpić, ale…

„Nie znałam jej wcześniej, ale wiem, że w środowisku jest bardzo znana. Ja też z przyjemnością zapoznam się z nową jurorką. Wiadomo, że w takim składzie jeszcze nie pracowaliśmy, więc myślę, że to, co nowe brzmi bardzo obiecująco. Pani Beaty tak naprawdę nie da się nikim zastąpić” – powiedziała Paulina Sykut w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Kim jest Aleksandra Jordan?

Ola Jordan ma 36 lat i jest tancerką. Pochodzi z Legionowa. Przez dziesięć lat występowała w brytyjskiej wersji „Tańca z Gwiazdami”.  Wiele osób jest zdziwionych tym wyborem, ale okazuje się, że tancerka jednej z zagranicznych edycji „Tańca z Gwiazdami” zdobyła Kryształową Kulę wraz z dziennikarzem BBC Chrissem Hollinsem.

„To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej. Bardzo mnie też cieszy, że będę ich co tydzień odwiedzać w domu” – mówiła Ola Jordan.

https://www.facebook.com/JamesandOlaJordan/photos/a.607208106070016.1073741830.586980744759419/660846850706141/?type=3

 

Gwiazda cieszy się, że przy okazji będzie co tydzień odwiedzać rodziców, ale ma pewne obawy… 😉

„Nie wiem tylko, jak to się skończy dla mojej figury (śmiech:-), bo uwielbiam kotlety schabowe mojej mamy i generalnie wszystko, co dla mnie ugotuje. Od 18 lat nie mieszkam w Polsce, nie znam polskich gwiazd, więc program „Taniec z Gwiazdami” będzie dla mnie dużą nowością pod każdym względem. Nie chcę niczego planować, bardzo chciałabym być mile zaskoczona. A najważniejsze w tańcu są dla mnie bliskość i emocje. Taniec to moja pasja i całe moje życie” – mówiła Jordan.

Życzymy powodzenia nowej jurorce „Tańca z Gwiazdami”. Mamy nadzieję, że dobrze poczuje się w polskiej telewizji. 😉

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ