William i Kate

Para książęca spodziewa się bliźniąt?

O tym, że królewska rodzina się powiększy, wiadomo już od dłuższego czasu. Ale o tym, że wzbogaci się o dwóch, a nie jednego członków, świat  dowiedział się stosunkowo niedawno. Bowiem według zagranicznych mediów Księżna Kate i Książe William spodziewają się bliźniąt!

Wiele plotek głosi, że do poczęcia kolejnego dziecka rodziny Cambridge doszło podczas wizyty Pary Książęcej w Polsce. Przewidywany termin porodu wyznaczony jest na kwiecień przyszłego roku. Znana jest także płeć przyszłego potomka, a nawet dwóch. Jak się okazuje, Kate najprawdopodobniej oczekuje bliźniąt. I choć nie pojawiła się jeszcze żadna oficjalna informacja na ten temat, zagraniczne media twierdzą, że Książe George i Księżniczka Charlotte będą mieli jeszcze dwie siostrzyczki.

Nie byłby to pierwszy taki przypadek w historii, bowiem bliźnięta w rodzinie królewskiej urodziły się również w XV wieku. I choć według informatora z otoczenia rodziny, informacja ta zaskoczyła zarówno Kate i Williama, media już stworzyły całą listę imion, które rodzina mogłaby nadać maluchom. 

– Kate i William byli zszokowani, kiedy podczas USG okazało się, że spodziewa się nie jednego, a dwójki dzieci! Kate urodzi dwie dziewczynki, które będą identyczne. Sporządzili już listę imion, które podobają im się najbardziej. Znalazły się tam między innymi Wiktoria, Alicja, Oliwia, Aleksandra i Elżbieta – twierdzi osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Jednak na razie nie pozostaje nic innego, jak tylko poczekać, aż bliźnięta przyjdą na świat.

fot. Instagram @theroyalfamily.wcgc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ