Otylia Jędrzejczak pochwaliła się, jak spędza ostatnie chwile przed porodem

Otylia Jędrzejczak pochwaliła się, jak spędza ostatnie chwile przed porodem!

Otylia Jędrzejczak pokazała na Instagramie swój duży brzuszek. Pływaczka zdradziła, jak spędza ostatnie chwile przed porodem. Mimo, że sportsmenka jest w zaawansowanej ciąży, to nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Zobaczcie, jakie ćwiczenia wybiera gwiazda!

Otylia Jędrzejczak zakończyła swoją karierę sportową, ale teraz nadszedł czas na nowe wyzwania. Pływaczka kilka miesięcy temu ogłosiła, że jest w ciąży. Ojcem dziecka jest jej partner – trener i koszykarz Paweł Przybyła. Sportsmenka na początku była przerażona tym, co się szykuje, ale teraz bardzo się cieszy, że już wkrótce zobaczy swoje maleństwo. 

„Nie musiałam robić testu. Czułam, co się szykuje. Na początku byłam przerażona: Pytałam siebie: czy to na pewno dobry moment?! Może jednak za wcześnie? I zaraz stukałam się w czoło: jakie za wcześnie, „stara baba” z ciebie. A w końcu przyszła czysta radość. Przez pierwsze miesiące byłam aktywna, ale teraz, gdy zostało kilka tygodni do porodu, jestem zmęczona. (…) Mój pęd do działania ciężko zatrzymać, ale czasem rozsądek bierze górę „– wyznała niedawno pływaczka w rozmowie z „Twoim Stylem”.

Otylia Jędrzejczak pochwaliła się, jak spędza ostatnie chwile przed porodem!

Termin rozwiązania już lada moment. Gwiazda na Instagramie chwali się coraz większym brzuszkiem. Sportsmenka nadal nie rezygnuje z aktywności. Zobaczcie, jakie ćwiczenia wybiera teraz pływaczka!   

https://www.instagram.com/p/BStZQMnhmg0/?taken-by=otyliaswim

Wielka miłość?

Jaki jest ukochany Otylii? Paweł Przybyła ma silną osobowość. Jest konkretny, nie boi się trudnych tematów, również mówi wprost, jeśli coś mu nie pasuje.

„Ma silną osobowość i nie boi się trudnych rozmów. A kiedy coś mu we mnie nie pasuje, mówi wprost, choć ciężko to znoszę. Wybucham, płaczę. On odczekuje, a potem mówi: „Nie becz, zastanówmy się, jak z tego wybrnąć”. Najfajniejsze jest to, że prócz miłości, łączy nas przyjaźń. (…) Przejmuje się mną, choć czasem jest za bardzo konkretny. Kiedy wyszłam ze studia TVN-u, odebrałam SMS: „Za bardzo ruszasz rękoma, no i chyba musimy wymienić twoją garderobę, bo to wszystko jest za ciemne” – zdradziła Otylia Jędrzejczak w rozmowie z „Twoim Stylem”.

Otylii Jędrzejczak życzymy szczęśliwego rozwiązania oraz samych szczęśliwych chwil ze swoim maleństwem!

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/otyliaswim/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ