PROTEA ART- pierwsza Akademia Makijażu Mineralnego w Polsce

Na make-up’owej mapie Warszawy pojawiła się pierwsza w Polsce – Akademia Makijażu Mineralnego PROTEA ART im. Jane Iredale. W środę, 13 września br., odbyło się jej uroczyste otwarcie.

Zgromadzonych gości powitała Magdalena Kołodziejczyk, Make-up Artist jane iredale i główny szkoleniowiec akademii. Po uroczystym przecięciu wstęgi, wizażystki zaprezentowały pokaz makijażu na bazie kosmetyków jane iredale. Następnie goście mogli skorzystać z przygotowanych na ten dzień atrakcji – aplikacji makijażu mineralnego, stylizacji brwi czy analizy kolorystycznej. Zainteresowanie było bardzo duże, a wśród gości pojawiła się, aktorka teatralna i wokalistka, Agnieszka Mrozińska.

Akademia PROTEA ART dedykowana jest osobom, które pragną zostać profesjonalnymi wizażystami, a także zawodowym wizażystom, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, poznać prawdziwy makijaż mineralny, a tym samym wzbogacić swoją ofertę usług.

Akademia Makijażu Mineralnego PROTEA ART im. Jane Iredale to miejsce pełne dyplomowanych wizażystów z pasją, zdobywających kolejne stopnie wtajemniczenia w makijażu mineralnym, wizażu, odkrywaniu piękna w każdej osobie. Chętnie podzielimy się naszymi umiejętnościami i wiedzą – powiedziała Magdalena Kołodziejczyk, Make-up Artist jane iredale i główny szkoleniowiec akademii.

Oferta akademii jest naprawdę bogata. Można znaleźć tam zarówno szkolenie od podstaw, czyli Półroczną Akademię Makijażu Mineralnego, miesięczne kursy PRO Minerals, jak również 1/2/3-dniowe warsztaty tematyczne m.in.:

  • Makeup Care – makijaż medyczny, skierowany głównie do kosmetologów, dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej,
  • Makeup Beauty – makijaż biżuteryjny,
  • Makeup Wedding – makijaż ślubny,
  • Makeup Young – makijaż odmładzający,
  • Makeup Teenage – makijaż dla nastolatek,
  • Makeup Color – warsztaty z analizy kolorystycznej,
  • Makeup Brow – warsztaty poświęcone profesjonalnej stylizacji brwi.

Dodatkowo lekcje indywidualne Be Beautiful dla osób, które nie czują się pewnie wykonując sobie makijaż dzienny czy wieczorowy, mają problem z doborem odpowiednich kosmetyków czy ich kolorystyki. Jak widać wybór jest szeroki, każdy znajdzie cos dla siebie.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim to, że pracujemy wyłącznie na kosmetykach mineralnych. Chcemy uświadamiać Panie, dlaczego makijaż mineralny jest najlepszym wyborem? Jak wpływa na naszą skórę? Czego w makijażu unikać, a przede wszystkim będziemy powtarzać jak mantrę stwierdzenie, że makijaż mineralny jane iredale to przedłużenie codziennej pielęgnacji skóry – dodała Magdalena Kołodziejczyk.

Terminy pojawia się już wkrótce na stronie internetowej Akademii (www.proteaart.pl) oraz na profilu Facebook: @proteaart

Pełna oferta oraz ceny: www.proteaart.pl

/Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

173 More posts in Makijaż category
Recommended for you
Anna Mucha grozi mediom na Instagramie! Co tak bardzo ją zdenerwowało?
Anna Mucha pokazała się bez makijażu! Duża zmiana?

Anna Mucha pokazała na Instagramie swoje zdjęcie bez makijażu. Aktorka nie ma problemu, by pokazać,...