Córka Olgi Frycz skończyła roczek: Pierwsza urodzinowa balanga za nami!

Olga Frycz rozstała się z partnerem: Mamy najcudowniejszą córkę na świecie

Olga Frycz zaskoczyła fanów swoim wyznaniem. Okazuje się, że aktorka rozstaje się ze swoim partnerem. Para spędziła razem 3,5 roku i doczekała się córeczki Helenki.  

Olga Frycz rozstała się z partnerem: Mamy najcudowniejszą córkę na świecie

Olga Frycz w 2018 roku po raz pierwszy została mamą. Ojcem dziecka jest Grzegorz Sobieszek. Po trzech i pół roku związku para postanowiła się rozstać w zgodzie. Oboje nadal będą opiekować się córeczką Helenką.

„To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszła by na jaw a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów. Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu” – napisała Olga Frycz na Instagramie.

Aktorka poznała partnera na zajęciach sportowych. Mężczyzna trenuje boks tajski. Zna się na Muay Thai oraz MMA –zdobył międzynarodowe uprawnienia. Były ukochany jest założycielem sieci klubów Academia Gorila. Ma też wykształcenie psychopedagogiczne, a  sporty wyczynowe trenuje od dziecka.

Łączy nas córka

Para rozstała się w zgodzie. Obojgu najbardziej zależy na dobru córki. Nadal łączy ich szacunek, a także wspólny czas spędzany z Helenką. O tym nie mogą zapomnieć.

“Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas, który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

View this post on Instagram

To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszła by na jaw a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów. Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie kilka lat,mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas,który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy ❤️ @xgriszkax

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...