Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zobaczcie zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska rok temu wzięła ślub. Zobaczcie, jak gwiazda świętuje rocznicę!

Agnieszka Kaczorowska w ubiegłym roku wzięła ślub z Maciejem Pelą, a kilka miesięcy temu urodziła pierwsze dziecko – córeczkę Emilkę. Zobaczcie, gdzie aktorka spędza pierwszą rocznicę ślubu.

Agnieszka Kaczorowska rok temu wzięła ślub. Zobaczcie, jak gwiazda świętuje rocznicę!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub w słonecznej Toskanii we wrześniu 2018 roku. Gwiazda miała na sobie trzy kreacje ślubne, a uroczystość była jak z bajki. Wielu fanów było zaskoczonych zawrotną szybkością pogłębiającej się więzi między zakochanymi, gdyż zaczęli spotykać się dopiero w 2017 roku.

Teraz para świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Jednak nie są już sami – małżeństwu towarzyszy córeczka Emilka.

„Rok temu i dziś. ❤️ .
Różnica tylko lub AŻ taka, że jest nas o jeden więcej w rodzinie ?‍?‍? …ach! No i inne włoskie tereny.? Dziś pozdrawiamy z pięknego Bellagio! ? #Pelakowelove #Pelakiwpodróży
Nasz ślub to był jeden z najpiękniejszych dni mojego życia❗️Dziś jestem wdzięczna, że mogliśmy świętować z naszym małym cudem na rękach… i to w tak pięknym miejscu.?” – podsumowuje miniony rok życia gwiazda.

https://www.instagram.com/p/BnjuZIvg2wK/?utm_source=ig_embed

Życzymy udanego wypoczynku i wielu pięknych chwil nie tylko w Bellagio!

Wakacje z najbliższymi

Aktorka jest szczęśliwa, że ma córkę przy sercu, kochającego męża u boku, a przed sobą takie cuda natury. Małżeństwo tym razem na rodzinne wakacje wybrało miejsce, w którym się zaręczyli, czyli pobyt nad Jeziorem Como. Podróż z niemowlakiem jest dla nich dużym wyzwaniem, pakowanie niezbędnego ekwipunku to również niełatwa sprawa, ale są przekonani, że z każdym kolejnym wyjazdem będzie łatwiej.

„Zbieramy doświadczenia i przyzwyczajamy Emilkę do rodzinnego podróżowania” – pisze aktorka.

https://www.instagram.com/p/B2MJjgloueY/

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ