Olga Frycz jest szczęśliwie zakochana

Czy Olga Frycz odchodzi z „M jak Miłość”? Gwiazda wydała oświadczenie!

Olga Frycz przez ponad cztery lata wcielała się w postać sympatycznej Ali w „M jak Miłość”. Jednak w dniu swoich trzydziestych urodzin uznała, że czas na zmiany w jej życiu. Aktorka zdecydowała, że odchodzi z serialu. Jak wspomina ten okres? Przeczytajcie jej oświadczenie!

Czy Olga Frycz odchodzi z „M jak Miłość”? Gwiazda wydała oświadczenie!

Olga Frycz pierwszy raz zagrała Alę w „M jak Miłość” w 2013 roku. Widzowie pokochali tę postać. Aktorka nie wiedziała, że jej przygoda z serialem będzie trwała ponad cztery lata. Mówi, że to był dziwny czas, ale nie żałuje, że się zaangażowała w produkcję, bo dzięki temu poznała świetnych ludzi. Okazuje, że podjęcie decyzji nie było trudne.

„Pierwszy raz na planie “M jak Miłość” pojawiłam się w roli Ali 8 lutego 2013 roku.

Nie wiedziałam, że przygoda z “emką” trwać będzie aż 4 i pół roku.

To był dziwny czas…😐 Niemniej jednak nie żałuje, bo przy okazji pracy poznałam kilku super ludzi.

W październiku w dniu 30tych urodzin podjęłam decyzje, że czas pożegnać się z serialem i rozpocząć kolejny zawodowy etap w moim życiu.

DECYZJA NIE BYŁA TRUDNA” – napisała gwiazda na Facebooku.

Olgę Frycz będziemy mogli jeszcze oglądać w serialu przez kilkadziesiąt następnych odcinków. Aktorka dziękuje fanom za życzliwość i zaangażowanie. Nie zdradza jednak, jak zakończy się wątek Ali Zduńskiej. Pozostaje nam śledzić dalsze losy bohaterów „M jak Miłość”.

„30 czerwca był moim ostatnim dniem zdjęciowym na planie “emki”, ale Wy kochani widzowie jeszcze będziecie mogli oglądać mnie w serialu przez kilkadziesiąt następnych odcinków.

Dziękuje Wam za Wasze zaangażowanie, za wszystkie miłe słowa, komentarze, za Wasze zaczepki na ulicach , w sklepach, parkach, za pytania do których zdążyłam się już przyzwyczaić i nawet polubić -” A co u córci?” , “A co u męża?”.

Nie pytajcie proszę jak zakończy się mój wątek bo powiedzieć i tak nie mogę, ale jeśli lubicie mnie choć trochę i dobrze mi życzycie to proszę trzymajcie kciuki za mnie i za marzenia, które sobie w dniu moich 30 tych urodzin zdmuchnęłam na torcie.

Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia ☝🏻📺❤️🎥” – czytamy w oświadczeniu Olgi Frycz.

Pierwszy raz na planie "M jak Miłość" pojawiłam się w roli Ali 8 lutego 2013 roku. Nie wiedziałam, że przygoda z "emką"…

Opublikowany przez Olga Frycz na 2 lipca 2017

Oby nie zginęła w kartonach

Fanom trudno się pogodzić z odważną decyzją aktorki. Jednak życzą jej powodzenia na dalszej drodze zawodowej.

„Obyś nie zginęła w kartonach 😀 a tak serio to powodzenia 😉 i dzięki za tak pozytywną postać”,

„Olga jak to w życiu…Coś się kończy a coś zaczyna…Wielka szkoda bo jestem fanką emki..Ale życzę Ci Wszystkiego Co Najlepsze… I widzimy się na ekranie 😊😊😊”,

„Wielka szkoda bo oglądałam ten serial głównie z racji Pani postaci. Ale trzeba uszanować decyzję !;). Zatem życzę spełnienia tego o czym sobie Pani marzyła! 😘 Powodzenia ;)”,

„Postać Ali była dla mnie pozytywną postacią szkoda że odeszła Pani z serialu mimo tego życzę dalszych sukcesów i spełnienia marzeń aby się spełniły pozdrawiam serdecznie” – komentują fani.

Żałujecie, że Olga Frycz odchodzi z serialu?

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Olga Frycz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1449 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Lista najlepiej zarabiających celebytów. Na czele sportowiec

Floyd Mayweather Jr jest według magazynu "Forbes" najlepiej zarabiającym celebrytą świata. Sportowiec wyprzedził m.in. aktorów. ...