Ola Domańska pokazała zdjęcie z bratem z dzieciństwa! Nic się nie zmienili?

Ola Domańska i jej brat Dawid wygrali najnowszą edycję „Ameryka Express”. Nie było łatwo, gwiazda wielokrotnie chciała rezygnować z udziału w reality show. Jednak zawsze mogła liczyć na wsparcie Dawida. Teraz pokazała ich urocze zdjęcie z dzieciństwa. Zobaczcie!

Ola Domańska pokazała swoje zdjęcie z bratem z dzieciństwa! Nic się nie zmienili?

Ola i Dawid Domańscy niespodziewanie wygrali „Ameryka Express”. Rodzeństwo najszybciej uporało się zadaniami i to oni jako pierwsi dotarli do Świątyni Słońca i wciągnęli flagę na maszt. Nie da się ukryć, że aktorka ma barwną osobowość. Wielokrotnie chciała rezygnować z udziału w reality show, ale do dalszej walki motywował ją brat, który dla wielu widzów stał się bohaterem. Z cierpliwością znosił humory siostry. Internauci to docenili.

„Zasługa brata tak bardzo Panią motywowal i miał duuuzo cierpliwości… a Pani Ola super dziewczyna dała dużo wrażeń”,

„Myślę że pokonałas sama siebie. Brat w Ciebie zawsze wierzył i dawał siłę na dalej. GRATULACJE ❤️”,

„Super ? Trzymałam za Was kciuki ? I za każdym razem jak mówiłaś, że masz dość i chcesz kończyć wyścig miałam nadzieję, że jednak tego nie zrobisz ???? Gratulacje dla Was ???” – pisali internauci.

A tak Ola i Dawid Domańscy wyglądali w dzieciństwie! Dużo się zmienili?

https://www.instagram.com/p/BqvLquPHVLf/

Wiele osób nazywało Olę „marudą”, a także krytykowało jej emocjonalność oraz stosunek do brata. Jednak fani aktorki „Podatku na miłość” są przekonani, że montażyście przedstawili gwiazdę w niekorzystnym świetle i nie pokazali, że inni uczestnicy reality show też mieli często dość.

„Gratuluje Ola i Dawid, wygraliście to, jak dla mnie to ten hejt wziął się z tego powodu, ze osoba, która zajmowała się montażem tego programu tylko u ciebie ukazała chwile słabości i te szczere emocje, które ci wtedy towarzyszyły, a przecież inni tez się wkur…wiali mieli dość tego chcieli tez już wracać ale tylko u ciebie to pokazano u innych już nie… trzymam kciuki za ciebie ? go girl!!!”,

„Brawo wielkie, wielkie!!! I to mi się podoba!!! Pokazaliście, że jest mega ciężko, ale w pięknym stylu pokonywaliście swoje słabości…i było warto! Takie właśnie jest życie i dla mnie Wasza wygrana jest mega inspiracją… Wy walczyliście sami ze sobą , z przeciwnościami losu, z zasadami fair play? Strasznie się cieszę!!!???????” – pisali internauci.

Kto powinien wygrać Ameryka Express?

https://www.instagram.com/p/Bnoy-eoFuO7/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ