Odeta Moro agentem! Gwiazda komentuje swój udział w programie. Było ciężko?

Odeta Moro agentem! Gwiazda komentuje swój udział w programie. Było ciężko?

Finał programu „Agent Gwiazdy” już za nami! Okazało się, że Odeta Moro była tytułowym agentem! Jak dziennikarka komentuje swój udział w popularnym reality show?

To już koniec drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”! Tytułowym agentem okazała się Odeta Moro, a reality show wygrała blogerka kulinarna Daria Ładocha.

Odeta Moro agentem! Gwiazda komentuje swój udział w programie. Było ciężko?

Jak Odeta Moro wspomina swój udział w programie? Dziennikarka przez pół roku koncentrowała się na swoim udziale w „Agent Gwiazdy”. To był czas wielkich emocji, stresu i radości, ale także stresu i nerwów. Szczególnie trudne było utrzymanie wszystkiego w tajemnicy.

„Nie wierze, że to juz koniec! Agent – to ostatnie 6 miesięcy mojego życia. To emocje, przygoda, pot, łzy i radość! Dopiero teraz dociera do mnie, że to tez dużo stresu i nerwów! Nie wyobrażacie sobie, jak trudno stać w cieniu tak wielu barwnych postaci i działać, tak by nie wzbudzić podejrzeń!” – napisała Odeta Moro.

Godni przeciwnicy

Gwiazda zdradza, że prawdę ukrywała nawet przed córką Sonią.  Prezenterka dziękuje swoim głównym przeciwnikom, Darii oraz Jarkowi, którzy razem z dziennikarką byli w finale programu. Cieszy się również, że mogła poznać wszystkich uczestników i ma nadzieję, że jeszcze nieraz się spotkają. Teraz pora na nowe wyzwania!

„Dario, szczerze gratuluje wygrał twój spryt i twoja ciekawość życia! Jarku dziekuje! Byłeś pilnym i niebezpiecznym przeciwnikiem ! No i przede wszystkim dziekuje mojej córce Soni, która spędzała ze mną te wtorkowe wieczory przed telewizorem często cała w nerwach, przed którą też musiałam wszystko ukrywac;) Konradzie dziękuje za wsparcie ❤️

Kończąc…. Bawiłam sie świetnie i dziękuję, że mogłam Was wszystkich uczestników bliżej poznać! Przede mną kolejne wyzwania, mam nadzieje, że nasze drogi jeszcze sie spotkają;)))

Agent Odeta (nazywana w Argentynie Odeą)” – napisała dziennikarka na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BUKyDm8lY9E/?taken-by=odetamoro

Spodziewaliście się, że to Odeta Moro jest tytułowym agentem? A może w tej roli widzieliście Darię Ładochę albo Jarosława Kreta?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www. www.instagram.com/odetamoro/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ