Julia Pietrucha zmienia profesję?

Aktorka Julia Pietrucha znana m.in. z seriali: „Blondynka”, „Na Wspólnej”, „M jak Miłość” oraz „Galeria” niedawno ogłosiła, że rozpoczyna karierę wokalną. Już 15 kwietnia ukaże się jej debiutancka płyta z utworami muzycznymi.

Pietrucha nieraz pokazała, że ma talent muzyczny. Jej wokalne zmagania mogliśmy śledzić w pierwszej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym aktorka wcielała się w znane gwiazdy muzyczne. Również na prywatnym kanale Youtube oraz stronie internetowej możemy usłyszeć śpiewającą Julię. Możliwa jest też przedsprzedaż albumu wraz z autografem aktorki. Godne podziwu jest to, że płyta została wyprodukowana własnym nakładem. W albumie znajdziemy 15 utworów.

Jak artystka mówi o swojej twórczości?

„To album pełen ulotnych chwil mojego życia, słów, które nie chciały pozostać niewypowiedziane i melodii, które udało mi się uchwycić, spisać na odwrocie kartki scenariusza, w poplamionym zeszycie, gdzieś na kolanie, podczas przystanku w długiej podróży. Gromadziłam je tak przez lata, nucąc najbliższym, oswajając delikatnymi dźwiękami ukulele i pozwalając im zająć ważne miejsce w moim sercu. Teraz jestem gotowa, żeby podzielić się z Tobą, tym co dla mnie najdroższe. Razem z przyjaciółmi  udało nam się wystrugać tę drewnianą łódkę, która czasami skrzypiąc, niekiedy przeciekając, płynie w Twoją stronę. Za chwilę zawita do portu, bądź czujny!”

 

Jak sądzicie, czy debiutancka płyta Julii Pietruchy okaże się sukcesem? Nasza redakcja tego serdecznie życzy 🙂

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ