Nowy teledysk Lady Gagi

Lady Gaga podzieliła się z fanami nowym utworem, pt. Look What I Found. Piosenka pochodzi z filmu „A Star Is Born”, w którym artystka występuje.

Lady Gaga udostępniła teledysk do utworu „Look What I Found”, który pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Narodziny gwiazdy”. Produkcja trafi do polskich kin 30 listopada, ale już teraz można posłuchać i kupić ścieżkę dźwiękową. W obrazie główne role zagrali Lady Gaga oraz Bradley Cooper, dla którego jest to także debiut w roli reżysera. Przedpremierowo tytuł będzie można zobaczyć na American Film Festivalu we Wrocławiu.

Na ścieżkę dźwiękową trafiło 19 utworów śpiewanych przez Lady Gagę oraz Bradleya Coopera – solo i w duecie. Na płycie będzie można usłyszeć również 15 dialogów z filmu. Pierwszym singlem promującym album był „Shallow”. Autorami utworu są Lady Gaga, Mark Ronson, Anthony Rossomando oraz Andrew Wyatt.

Lady Gaga pojawia się w obrazie pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem (Stefani Germanotta) i wciela się w Ally, aspirującą piosenkarkę, której talent odkrywa gwiazdor country, Jackson Maine (Bradley Cooper). Para zaczyna współpracę zawodową, a przy okazji nawiązuje romans. Jednak im większą popularność zyskuje dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem.

To już czwarta kinowa wersja filmu. W oryginale z 1937 roku zagrali Janet Gaynor i Fredric March. W produkcji George’a Cukora z 1954 wystąpili Judy Garland oraz James Mason, a w 1976 na ekranie pojawili się Barbra Streisand oraz Kris Kristofferson.

fot. kadr z YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

448 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Znamy nową wokalistkę Ex Maanamu. Co na to Kamil Sipowicz?
Znamy nową wokalistkę Ex Maanamu. Co na to Kamil Sipowicz?

Grupa Ex Maanam ogłosiła, że ma już nową wokalistkę, która zaśpiewa najlepsze przeboje Maanamu, a...