Nowa, uniwersalna seria Sony VAIO® Fit

sony1 sporteuroFirma Sony poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowej serii notebooków VAIO® Fit. Zgodnie z nazwą, zapewni ona wybór modeli dostosowanych do oczekiwań pod względem wyglądu i możliwości.

Różnorodność komputerów Fit nie sprowadza się do dwóch rozmiarów ekranu: 35,5 cm (14″) i 39,5 cm (15,5″). Konsumenci znajdą w ofercie zarówno smukły model, który dzięki pięknemu brzmieniu doskonale nadaje się do słuchania muzyki, jak i atrakcyjny notebook z ekranem dotykowym, gwarantujący najlepsze wrażenia multimedialne.

Wszechstronne komputery VAIO® 14E/15E doskonale sprawdzą się w codziennych zastosowaniach. Łączą elegancki, minimalistyczny wygląd i funkcję słuchania po jednym dotknięciu z doskonałym brzmieniem dużych wewnętrznych głośników. Dzięki bogatszemu i bardziej naturalnemu dźwiękowi komputery VAIO® 14E/15E są wprost idealne do słuchania muzyki i oglądania filmów. Model VAIO® Fit 15E zawiera nawet specjalny subwoofer, gwarantujący głośny dźwięk z solidną dawką basu.

Modele VAIO® 14E/15E są utrzymane w stonowanej stylistyce i dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Model VAIO® Fit 15 powstał z myślą o wydajnym odtwarzaniu multimediów. Cechuje się eleganckim, minimalistycznym wyglądem, którego przejawem są między innymi zaokrąglone narożniki i wycinane diamentem logo VAIO. Pokrywę i podpórkę na nadgarstki wykonano ze szczotkowanego aluminium, a głośniki pomysłowo ukryto wewnątrz zawiasu urządzenia.

Dla zapewnienia znakomitej rozrywki model VAIO® Fit 15 łączy imponującą szybkość z dużą pojemnością hybrydowej pamięci masowej, która działa znacznie szybciej od standardowych twardych dysków i kilkakrotnie skraca czas uruchamiania systemu i aplikacji.

Z myślą o tych, którzy pragną spróbować swoich sił w tworzeniu filmów i muzyki, producent przygotował preinstalowany pakiet Sony Imagination Studio™ VAIO Edition, na który składają się cztery zaawansowane programy: Movie Studio Platinum, ACID™ Music Studio, Sound Forge™ Audio Studio i DVD Architect™ Studio. Gotowy film można później wyświetlić w żywych kolorach na szczegółowym ekranie dotykowym Full HD.

Funkcjonalność serii VAIO® Fit wynika między innymi z bogactwa rozwiązań dotykowych. Reagujący na dotyk ekran ułatwi posługiwanie się nowymi funkcjami systemu Windows 8: przeglądanie bibliotek nagrań, porządkowanie zdjęć czy użycie gestów do nawigacji albo zmiany skali.dziewczyna1 sporteuro

Wszystkie notebooki VAIO® Fit są wyposażone w technologię NFC. Pozwala ona na szybkie przesyłanie adresów URL i upraszcza łączenie urządzeń Bluetooth®. Parowanie notebooka VAIO Fit z głośnikami lub słuchawkami z technologią NFC sprowadza się do prostego zetknięcia urządzeń — bez używania jakichkolwiek kabli czy zmiany ustawień.

Oparty na unikatowej technologii Sony tryb ClearAudio+ gwarantuje precyzję brzmienia, od głębokich basów po najwyższe dźwięki. Do wyboru są cztery ustawienia tego trybu, które można modyfikować przy użyciu wbudowanego korektora. Wyposażenie nowych notebooków obejmuje również kamerę internetową z przetwornikiem obrazu CMOS „Exmor R for PC”, zapewniającym ostry obraz HD nawet w ciemnych pomieszczeniach.

Konstruktorzy serii VAIO® Fit zadbali o maksymalną prostotę i przyjemność użytkowania. Wybrane modele wyposażone są w technologię NVIDIA® Optimus™ i dwie niezależne karty graficzne. Automatyczne przełączanie między nimi pozwala z jednej strony uzyskać maksymalny czas pracy akumulatora, a z drugiej wydajność potrzebną podczas gier, oglądania filmów czy edycji materiału wideo. Podświetlana klawiatura z rozdzielonymi klawiszami (w wybranych modelach) umożliwia pisanie w nocy i pomaga uniknąć literówek.

Nowa seria Sony VAIO Fit pojawi się w Europie w czerwcu 2013 r.

Informacja prasowa, fot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ