Nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej. Piękna aktorka zdecydowała się na korzystną zmianę

Fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej bardzo długo pozostawała źródłem inspiracji i obiektem podziwu tysięcy Polek. Jednak ku zaskoczeniu fanów, gwiazda postanowiła pożegnać się z dotychczasowym wyglądem. Wyszło jej to na dobre? Piękna aktorka zdecydowała się na korzystną zmianę.

Fryzura zaskoczyła jej fanów. Jak wygląda?

Małgorzata Kożuchowska została zaproszona do wzięcia udziału w otwarciu festiwalu Mastercard OFF Camera. Gwiazda zdecydowała się na sportową elegancję, jednak to nie jej strój, a włosy przyciągnęły największą uwagę. Dlaczego?

Małgorzata Kożuchowska: fryzura aktorki wygląda teraz inaczej. Gwiazda zdecydowała się zapuścić włosy, które obecnie sięgają jej aż do brody. Zamiast zaczesywać kosmyki na bok lub do tyłu, jak robiła to do tej pory, pozwoliła im swobodnie opaść. Ostatni raz podobne uczesanie widzieliśmy u Kożuchowskiej w 2009 roku

Internauci przyjęli zmianę z wielkim entuzjazmem. Nie brakowało głosów, że Małgorzata Kożuchowska wygląda o wiele bardziej kobieco, a także pytań, czy zamierza jeszcze zapuścić włosy. 

– Mega stylówka! Bosko. 

– Fryzura bardzo kobieca. Bardzo pani ładnie.

– Pięknie Pani wygląda w tej fryzurze.

https://www.instagram.com/p/Bw2VKJ6ApZk/

Pojawiły się także krytyczne komentarze. Ich autorzy zarzucali gwieździe, że nowe uczesanie znacznie ją postarza, podczas gdy poprzednie odejmowało lat.

– Okropnie w tych włosach. Wyglądasz jak 60-latka. Piękniej, młodziej w krótkich włosach.

– W krótkich włosach zaczesanych do góry moim zdaniem najlepiej

Która strona ma rację? Prawdopodobnie gwieździe po prostu znudziło się dotychczasowe uczesanie, jakiemu była wierna przez ostatnie lata. To, czy wygląda lepiej, czy gorzej, pozostaje już kwestią gustu.

https://www.instagram.com/p/Bw4yLAZAU_c/

Małgorzata Kożuchowska kilka dni temu – 27 kwietnia – obchodziła swoje 48. urodziny. Z tej okazji aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie wykonane tuż po zakończeniu przyjęcia. To nie była typowa uroczystość.

Gwiazda wyjawiła, że przypadkiem dzień urodzin wypadł dokładnie w tym samym, w którym znajomi postanowili wziąć ślub. Podziękowała również za życzenia oraz zdradziła, że dzięki fanom upływający czas i liczba lat nie są w stanie zepsuć jej nastroju.

Wolicie starą czy nową fryzurę Małgorzaty Kożuchowskiej?

Zobacz również:

Źródło: lelum.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ