Maja Bohosiewicz ogłosiła radosną nowinę

Maja Bohosiewicz (27 l.) jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko jedno i wygląda na to, że jej marzenie w końcu się ziści!

Maja, która obecnie gra w serialu “Za marzenia”, stała się popularna w sieci za sprawą nagrań, jakie umieszcza na swoim profilu. Pokazuje, jak wygląda jej codzienne życie z dwójką małych dzieci, jak trudno jest niekiedy połączyć życie rodzinne z pracą i dzieli się ze swoimi fankami różnymi przemyśleniami.

Maja ma także kochającego partnera, Tomasza, który idąc w ślady ukochanej, sam stał się popularny w mediach społecznościowych. Sam siebie tytułuje “Warszawskim Kurem Domowym”, a z kolei Majka nazywa go pieszczotliwie “Starym”.

View this post on Instagram

Dziewczyny, kobiety, dzierlatki. Wiecie, że październik to nasz miesiąc? Że to moment w którym badamy piersi? Któraś z was napisała do mnie żebym napisała o szkodliwości antyperspirantów, które mają wpływ na nowotwory piersi właśnie. Więc piszę. Poczytajcie o tym w internetach, nawet kamień ałunu, który myślałam, że samo zdrowie okazuje się, że jest z goła chemiczny i z aluminium. A najśmieszniejsza anegdota z tymi pachowymi sprawami to taka, jak widziałam reklamę dezodorantu który działa 72 godziny. Wow! To jest wyczyn. 3dni! 3 dni bez prysznica! ? ale były były czasy jak moja współlokatorka wstawała w makeupie z “wczoraj” i tylko podrasowywała rzęsy. ??‍♀️ takie czasy studenckie.

A post shared by Maja Bohosiewicz – Kwaśniewska (@majabohosiewicz) on

Maja i Tomasz nie są małżeństwem, choć doczekali się dwójki dzieci: syna Zacharego (2 l.) i córki Leonii (1 r.). Na swoim InstaStory Bohosiewicz właśnie zdradziła, że od zawsze marzyła o ślubie i to marzenie właśnie się spełnia.

Aktorka przyznała, że razem ze “Starym”, rozpoczęła przygotowania do tego ważnego dnia. Stwierdziła, że nie chce podążać za modą, ukrywania tego wydarzenia przed całym światem i zapragnęła podzielić się radosną nowiną ze swoimi fanami.

fot. kadr z wideo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...