Klaudia Halejcio skomentowała pogłoski dotyczące jej związku. Aktorka promienieje

Partner Klaudii Halejcio przyniósł jej szczęście. Aktorka skomentowała pogłoski dotyczące nowego związku. Mimo iż stara się chronić swoją prywatność, a na portalach społecznościowych próżno szukać jej zdjęć z obecnym wybrankiem, komentarz gwiazdy w tej sprawie mówi wszystko.Jak młoda aktorka odniosła się do tych doniesień? Sprawdźcie poniżej.

W ciągu ostatnich lat o Klaudii Halejcio zrobiło się bardzo głośno. Wszystko za sprawą jej udziału w programie Taniec z Gwiazdami oraz burzliwego związku z jednym z tancerzy, Tomaszem Barańskim. Ich rozstanie odbiło się szerokim echem w mediach.

Klaudia Halejcio: partner uszczęśliwia aktorkę

O związku aktorki z tajemniczym mężczyzną mówi się już od długiego czasu. Fani zastanawiają się, czy sfera uczuciowa ich idolki ma się dobrze. Gwiazda, zapytana o to, z kim wybiera się na wakacyjny wyjazd, odpowiedziała jednoznacznie:

– Z osobą, która jest mi bliska. Faktycznie ktoś pojawił się w moim życiu, ale tu postawię kropkę. Jestem bardzo szczęśliwa. – powiedziała aktorka.

W wywiadzie dla portalu przeambitni.pl Klaudia Halejcio zapytana o tajemniczego mężczyznę ze zdjęć paparazzi odpowiedziała:

– Jest to coś czym nie chciałabym się dzielić. Jest to coś czym chciałabym się cieszyć tylko sama. – powiedziała lakonicznie aktorka.

Niestety, wciąż trudno jest określić, kim jest tajemniczy partner celebrytki. Pomimo szerokiego zainteresowania mediów, nie zdecydowała się na ujawnienie tożsamości ukochanego – jak podaje portal przeambitni.pl nowy partner aktorki najprawdopodobniej jest prawnikiem.

Czym zajmuje się Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio to nie tylko aktorka, ale również ambasadorka kilku marek. Brała udział w kampaniach dla firmy Carpisa, Capitan Jack czy Nivea.

W 2016 roku mogliśmy obserwować ją na wielkim ekranie w filmie 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Gwiazda wystąpiła wśród czołowych polskich aktorów, takich, jak: Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, czy Alicja Bachleda-Curuś.  

Tożsamość partnera celebrytki wciąż zostaje zagadką, jednak jej komentarz w tej sprawie nie pozostawia wątpliwości. Aktorka jest zakochana.

Zobacz również:

Prawie 40 tytułów zniknie z Netflix na koniec kwietnia. Pojawią się również nowości

Źródło: lelum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...