Klaudia Halejcio skomentowała pogłoski dotyczące jej związku. Aktorka promienieje

Partner Klaudii Halejcio przyniósł jej szczęście. Aktorka skomentowała pogłoski dotyczące nowego związku. Mimo iż stara się chronić swoją prywatność, a na portalach społecznościowych próżno szukać jej zdjęć z obecnym wybrankiem, komentarz gwiazdy w tej sprawie mówi wszystko.Jak młoda aktorka odniosła się do tych doniesień? Sprawdźcie poniżej.

W ciągu ostatnich lat o Klaudii Halejcio zrobiło się bardzo głośno. Wszystko za sprawą jej udziału w programie Taniec z Gwiazdami oraz burzliwego związku z jednym z tancerzy, Tomaszem Barańskim. Ich rozstanie odbiło się szerokim echem w mediach.

Klaudia Halejcio: partner uszczęśliwia aktorkę

O związku aktorki z tajemniczym mężczyzną mówi się już od długiego czasu. Fani zastanawiają się, czy sfera uczuciowa ich idolki ma się dobrze. Gwiazda, zapytana o to, z kim wybiera się na wakacyjny wyjazd, odpowiedziała jednoznacznie:

– Z osobą, która jest mi bliska. Faktycznie ktoś pojawił się w moim życiu, ale tu postawię kropkę. Jestem bardzo szczęśliwa. – powiedziała aktorka.

W wywiadzie dla portalu przeambitni.pl Klaudia Halejcio zapytana o tajemniczego mężczyznę ze zdjęć paparazzi odpowiedziała:

– Jest to coś czym nie chciałabym się dzielić. Jest to coś czym chciałabym się cieszyć tylko sama. – powiedziała lakonicznie aktorka.

Niestety, wciąż trudno jest określić, kim jest tajemniczy partner celebrytki. Pomimo szerokiego zainteresowania mediów, nie zdecydowała się na ujawnienie tożsamości ukochanego – jak podaje portal przeambitni.pl nowy partner aktorki najprawdopodobniej jest prawnikiem.

Czym zajmuje się Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio to nie tylko aktorka, ale również ambasadorka kilku marek. Brała udział w kampaniach dla firmy Carpisa, Capitan Jack czy Nivea.

W 2016 roku mogliśmy obserwować ją na wielkim ekranie w filmie 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Gwiazda wystąpiła wśród czołowych polskich aktorów, takich, jak: Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, czy Alicja Bachleda-Curuś.  

Tożsamość partnera celebrytki wciąż zostaje zagadką, jednak jej komentarz w tej sprawie nie pozostawia wątpliwości. Aktorka jest zakochana.

Zobacz również:

Prawie 40 tytułów zniknie z Netflix na koniec kwietnia. Pojawią się również nowości

Źródło: lelum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2236 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?

Katarzyna Skrzynecka od kilku tygodni jest na restrykcyjnej diecie odchudzającej. Efekty są imponujące. Gwiazda schudła...